Велико женско огледало за собу

Где има да се купи? Оно велико, где женска особа може видети себе у пуном профилу. Колико се крећу цене.


Ja sam videla u Home centru u TC Ušće .... veliko braon ogledalo, čak ne mora ni da se kači na zid, nego može da stoji samo za sebe ... jako dobro izgleda .... ali cene ne mogu da se setim ... mislim da je bilo preko 3000 dinara
 
Ja sam videla u Home centru u TC Ušće .... veliko braon ogledalo, čak ne mora ni da se kači na zid, nego može da stoji samo za sebe ... jako dobro izgleda .... ali cene ne mogu da se setim ... mislim da je bilo preko 3000 dinara

Хвала, Наташа. 3-4 хиљаде уопште није скупо. Па и да је 5 хиљада. Само далеко ми Београд. :confused:
 
Где има да се купи? Оно велико, где женска особа може видети себе у пуном профилу. Колико се крећу цене.
Videla sam u Bašti adrese radnji možeš videti na njihovom sajtu www.basta.co.rs oduševila sam se ogledalima u radnji nadam se da ćeš izabrati pravo za devojku i da nisam zakasnila sa informacijom. Ja sam kupila veoma lepo kao prozor veličina ima i veće
orginalno je zato što liči na šalukatre ako znaš šta je to(nešto poput drvenih roletni ).Neznam koji ti grad treba znam da ih ima u Beogradu,Novom Sadu ...:manikir:
 

Back
Top