Vaš nadimak iz raznih perioda života

laki_

Zainteresovan član
Poruka
216
Vaš nadimak iz detinjstva,školskih dana,sadašnji?Da li su vam nadenuli neki uvredljiv nadimak,kojom "zaslugom" i kako ste se osećali zbog toga?
Da li nadimke smišjalju prosti ljudi ili pak neki drugi(misli se na uvredljive)? Jednom nadenut ostaje u tom krugu ljudi zauvek?
 
Tokom Osnovne i Srednje imao sam u školama jedan, a privatno neki drugi nadimak. Taj privatni nadimak mi je uvek bio draži. I dan danas ga koristim na Instagramu.
Na fakultetu nisam imao nadimake. Možda eventualno Zenga(Wolter Zenga) ali sam se privatno zbližio sa dosta ljudi i stekao neke nove nadimake.
Ipak zvanično "priznajem" samo taj nadimak iz školskih dana(a i on mi poslodnjih godinu dana ide na.... i nedoživljavam ga kao dobronameran) i taj nadimak koji koristim na Instagramu.
 
Врабац. Породични надимак. Од деде па на овамо. Живим у малом месту где се сви знају, тако да овај начин преношења надимка са колена на колено може да функционише. Тако да сам ја прво био мали Врабац, па онда редом. Сад имам 43, и у међувремену су се проредили људи који ме зову по надимку. Али, има их...
 
Vaš nadimak iz detinjstva,školskih dana,sadašnji?Da li su vam nadenuli neki uvredljiv nadimak,kojom "zaslugom" i kako ste se osećali zbog toga?
Da li nadimke smišjalju prosti ljudi ili pak neki drugi(misli se na uvredljive)? Jednom nadenut ostaje u tom krugu ljudi zauvek?
Bilo je nekoliko uvredljivih nadimaka
Jedno bar 4
Osećao sam se jezivo
 

Back
Top