Ubijen učenik u pucnjavi u srednjoj školi u Severnoj Karolini; policija 'aktivno traži' osumnjičenog

Sensei

Master
Moderator
Poruka
66.783
Grejs Hauk, SAD DANAS
Sreda, 1. septembar 2021, 14:01 · 3 min čitanja

Jedan učenik poginuo je u pucnjavi u srednjoj školi u Vinston-Salemu, u Severnoj Karolini, u sredu-što je druga pucnjava u toj državi u nedelju dana, saopštila je policija.

Načelnica policije Vinston-Salem Catrina Thompson, gušeći se, rekla je da je učenik srednje škole Mount Tabor prevezen u Atrium Health Vake Forest Baptist, gde je preminuo od zadobijenih povreda.

Ubica, za koga se veruje da je student, nije bio u pritvoru, rekla je Thompson. Policajci iz Vinston-Salema su "aktivno tražili" pucača.

Druge škole u tom području takođe su bile zatvorene nekoliko sati "zbog pretresa".
https://news.yahoo.com/north-carolina-high-school-locked-173646690.html?fr=sycsrp_catchall
.......................................
Kad sam prvo video vest mislio sam da je neko masovno pucanje...
 
Grejs Hauk, SAD DANAS
Sreda, 1. septembar 2021, 14:01 · 3 min čitanja

Jedan učenik poginuo je u pucnjavi u srednjoj školi u Vinston-Salemu, u Severnoj Karolini, u sredu-što je druga pucnjava u toj državi u nedelju dana, saopštila je policija.

Načelnica policije Vinston-Salem Catrina Thompson, gušeći se, rekla je da je učenik srednje škole Mount Tabor prevezen u Atrium Health Vake Forest Baptist, gde je preminuo od zadobijenih povreda.

Ubica, za koga se veruje da je student, nije bio u pritvoru, rekla je Thompson. Policajci iz Vinston-Salema su "aktivno tražili" pucača.

Druge škole u tom području takođe su bile zatvorene nekoliko sati "zbog pretresa".
https://news.yahoo.com/north-carolina-high-school-locked-173646690.html?fr=sycsrp_catchall
.......................................
Kad sam prvo video vest mislio sam da je neko masovno pucanje...
Kad ono obično rokanje.
 
Ovo je baš vest za Hroniku :dash:
Da sam uvod formulisao drugačije moglo je u teoriju zavere. Na primer:
Zašto je ova vest izašla u američkim mejstrim medijima kada je lokalnog karaktera? Meni "smrdi" na još jednu priču da se razoružaju amerikanci. Mada je to daleko od našeg poimanja slobode, možda treba pogledati malo u srpsku istoriju kako su Srbi digli bunu kada ih je država razoružavala? (i kad ovo pomenuh, mogao bih i u istoriju da uguram?)

A gde bi ti stavila ovu vest, i raspravu koja (bi trebalo da) sledi?
 
Da sam uvod formulisao drugačije moglo je u teoriju zavere. Na primer:
Zašto je ova vest izašla u američkim mejstrim medijima kada je lokalnog karaktera? Meni "smrdi" na još jednu priču da se razoružaju amerikanci. Mada je to daleko od našeg poimanja slobode, možda treba pogledati malo u srpsku istoriju kako su Srbi digli bunu kada ih je država razoružavala? (i kad ovo pomenuh, mogao bih i u istoriju da uguram?)

A gde bi ti stavila ovu vest, i raspravu koja (bi trebalo da) sledi?

Pre svega, ovo uopšte ne bi trebalo da bude vest za nas.
Koga je briga za to?
Međutim, ti voliš da otvaraš besmislene teme, pa si to počeo i ovde.

To što je autobus udario devojčicu prvog dana školske godine, nije te briga, da je žena pala sa terase od 3 metra pa poginula, isto nije vest za nas...itd...itd...američke vesti su ti mnogo draže.
 
Pre svega, ovo uopšte ne bi trebalo da bude vest za nas.
Koga je briga za to?
Međutim, ti voliš da otvaraš besmislene teme, pa si to počeo i ovde.

To što je autobus udario devojčicu prvog dana školske godine, nije te briga, da je žena pala sa terase od 3 metra pa poginula, isto nije vest za nas...itd...itd...američke vesti su ti mnogo draže.
a da li je tebe briga za te dogadjaje koje opisuješ? Ja nisam moderator na Hronici, drugim rečima imamo isti status. Zašto ne otvaraš teme koje te interesuju?
Apropo američkih tema, pogledaj šta sve ima na Politici? Da li si se bunila i tamo zašto pričaju o američkim problemima?
 
Pa evo ti Srbija, Bugarska, Rusija, Gadafijeva Dzamahirija dok je bila, prave islamske zemlje istok uglavnom.
Potom Kina, Juzna i Severna Koreja koje slede religiju komunizma.
Nema to veze sa religiznim zemljama. A zarazliku od Srbije Amerika je vise religiozna vec sa time toliko je dostupno oruzije.
 
Amerikanci neguju tu zivotinjsku narav, psihopatiju. Recimo bilo je masovno ubistvo u autraliji i engleskoj kada sam u engleskoj radio kao pekar
Zasto se niko ne zapita zasto toga nema u religioznim zemljama?
ima toga i kod nas, samo nas ima 50x manje...pa se manje primećuje
 

Back
Top