Quantcast

U strahu su velike oči

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.045
Primetio sam i u ličnom okruženju, a sada čitam i vest, da je strah od kovda kod nekih ljudi toliko jak da su spremni da učine i najgnusnije stvari.

Jedan nastavnik u Jorku, Pensilvanija, SAD, je pretio da će da pobije sve u obrazovnom centru ako se zarazi jer su mu domari sklonili plastičnu ogradu koju je držao u učionici da mu ne bi prilazili a sve iz straha da se ne zarazi.

Tetkica iz menze je načula da to priča kao i „Nije me briga koliko sam bolestan, doći ću u školu i širiti COVID na sve koje mogu“.

Policija ga je uhapsila za terorističke pretnje. Pretražili su mu kuću i našli 9 pušaka i jedan pištolj.

kao što rekoh, u strahu su velike oči

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
79.596
Da jesu kaze danasnja prica,da je Pit bull uleteo u cekaonicu kod lekara.Rezultat je bio ,tri pacijenta su se izlecila od isijasa a dvojica su prestala da kaslju...:D U strahu su velike oci...
U SFRJ su lekari vesto lecili i testirali navodno gluve...
Napise mu recept i ovaj se okrene kad ovaj baci kovanicu i zvekne o pod a ovaj se okrene haha

Nikita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
47.636
Nije njemu ništa čim ima koronu a šeta tako. Evo moj otac bolestan, peti dan ne može iz kreveta da ustane, temperatura, malaksalost, nema apetit, kakvo crno šetanje napolju...
Ne brini,cim je pregurao treci...sada se smanjuje ali malaksalost ce da se vuce.Licno iskustvo...Neka lezi skoro polusedeci,da sacuva pluca,i kljukaj ga prirodnim i vestackim vitaminima,na silu...jer sve mu je bljut,sada...ukus ce se prvi vratiti...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.