Upozorenje 2. Koronarna vremena.

Screenshot_118.png



Više znanja - ne može da škodi...


:think:
 
Poslednja izmena:
Odličan video, Mrki!
Asocirao me je na sada daleku 2004. godinu i smrtonosni cunami koji je odneo 230.000 ljudskih života...
Tada, tupavi novinari nekih žutara, u nedostatku senzacija su postavili na prvoj strani boldovanim velikim slovima naslov: ZAMALO DA POGINE LEPA BRENA...
Mamac za magarce je objasnio da je dotična baba poželela da probrčka svoje nožurde u tajlandskom moru, ali tri meseca ranije... ona je samo u svojoj dokolici razmišljala šta bi njenim nožurdama prijalo, pa je Tajland bila opcija koju je i odbacila...
I tu počinje pitanje ŠTA BI BILO DA JE BILO, pa se rodio naslov, mamac za idiote...
Ne želim da ulazim u to koliko je baba platila žutarama da napišu koje slovce o njoj, da ne bi pala u zaborav,
ali želim da povežem senzacionalističi naklonjenu lepuškastu voditeljku, netalentovanu novinarku, naravno, koja vodi svoju emisiju kao trač rubriku i kojoj nije mesto ni na jednoj stanici, kao ni njenoj emisiji...
Danas, u ovom užasnom vremenu, ne želim rekla-kazala emisije, ne želim proseravvvvanja voditelja na tv-u
u smislu senzacija... dosta mi je senzacionalno vreme koje živim svaki dan... ne treba mi ćurka koja našminkana kenjnjnja i pali ovu izbezumljenu raju na njen način razmišljanja... Jer, cela emisija je politički uperena protiv ove naše vlade, a to je trenutno drugorazredna tema...
Tema koja me jedino interesuje ovog momenta, danima ranije i mesecima unapred je kako ćemo preživeti ovaj haos, ko će preživeti, koliko je sigurna moja porodica, rođaci, prijatelji, ovaj narod, 1/4 čovećanstva na kugli koja je u karantinu... Interesuje me kako će moja deca i njihove porodice preživeti ovaj horor koji nam je život nametnuo, a ne prežvakavanje dokonih idiota ko je i zašto napravio lapsus linque i šta bi taj lapsus znaćio da smo otišli na Tajland decembra 2004. i brčkali se na toplim plažama zajedno sa baba Brenom...
 
Poslednja izmena:
Autor mondo.rs 25.03.2020. / 15:58 16:06
28

Broj zaraženih u Srbiji je samo za jedan dan skočio čak za 27%! Broj umrlih u regionu je samo za jedan dan skočio za 27%!
zapadni-balkan.jpg
Izvor: Guliver/getty Images/Pyty Czech
Broj umrlih u Srbiji od korona virusa trenutno je 4, a broj zaraženih osoba za dan je porastao za 81 slučaj - ukupno 384.

Evo kakvo je stanje u regionu Zapadnog Balkana
KORONA-INFOGRAFIK-2503.jpg
Iz
 
Autor mondo.rs 25.03.2020. / 15:58 16:06
28

Broj zaraženih u Srbiji je samo za jedan dan skočio čak za 27%! Broj umrlih u regionu je samo za jedan dan skočio za 27%!
zapadni-balkan.jpg
Izvor: Guliver/getty Images/Pyty Czech
Broj umrlih u Srbiji od korona virusa trenutno je 4, a broj zaraženih osoba za dan je porastao za 81 slučaj - ukupno 384.

Evo kakvo je stanje u regionu Zapadnog Balkana
KORONA-INFOGRAFIK-2503.jpg
Iz
Kako ovo zastrašujuće deluje!
Ipak, dobro je da vidimo... da znamo... ne da bi se (samo) plašili, već i da bi bili odgovorniji i budniji...
Katastrofična slika za samo 22 dana stvorena... sami stručnjaci govore da je ovo labudova pjesmica šta nas tek čeka...
Mrki... laku noć...
:sad2:
 

Back
Top