Trans komičar se skida gola, svira klavijaturu sa penisom na TV uživo u Velikoj Britaniji: 'Ja sam savršena žena!'

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.385
Britanski komičar koji se identifikuje kao transrodni nedavno je otišao na televiziju uživo i održao uzbudljiv nastup, pevajući, skidajući se gola i koristeći svoj penis da svira klavijaturu.

U petak, tokom proslave 40. godine, jednokratnog oživljavanja britanske humoristične serije iz 1980-ih „Friday Night Live“, komičar Džordan Grej izašao je na scenu i dao pogrdne interpretacije „Do-Re-Mi“ i „Bolje od Tebe", pesma napisana za Grejevu emisiju Edinburg Fringe pod nazivom "Da li je ptica?" "Ptica" je britanski žargon za ženu.

Na kraju trominutnog bita, Grej se nacerio i retorički upitao: "Znaš najbolju stvar o TV uživo?"

Grej je tada odgovorio na svoje pitanje: "Mogu da radim ovakve gluposti!"

Zatim je nastavio da cepa jarko ružičasti kombinezon koji je nosio da bi otkrio hirurški konstruisane ženske grudi i gole muške genitalije.

Jordan-Gray-1024x616.jpg


 
Poslednja izmena:
elvis prislija su silom poslali u vojsku zato što je mrdo kukovima na nastupu.
koje godine je to bilo seća li se neko?

šezdeset godina kasnije golo ljudsko telo u bizarnoj atmosferi posaje glavna atrakcija.
gde je sledeća stanica nakon ovoliko oljušenih slojeva ličnog, intimnog, normalnog pogleda na život?
 
elvis prislija su silom poslali u vojsku zato što je mrdo kukovima na nastupu.
koje godine je to bilo seća li se neko?

šezdeset godina kasnije golo ljudsko telo u bizarnoj atmosferi posaje glavna atrakcija.
gde je sledeća stanica nakon ovoliko oljušenih slojeva ličnog, intimnog, normalnog pogleda na život?
Jesi gledala film elvis nije los
 

Back
Top