Tramp prodaje parfem i mobilni telefon

Belgradeboy

Elita
VIP
Poruka
22.412
Tramp ne prestaje da iznenađuje, sad prodaje i svoj parfem: Samo za pobednike

Ako ste mislili da nas američki predsednik Donald Tramp više ne može iznenaditi, grdno ste se prevarili.

Naime, upravo je izašla u prodaju njegova linija parfema koja nosi naziv Donald Tramp – "Victory 45-47".

Kako navode, ovi parfemi simbolizuju pobedu, snagu i uspeh, a namenjeni su kako muškarcima, tako i ženama koji žele da svoj stil i ličnost dodatno naglase jedinstvenim mirisom.

Sam naziv parfema "Victory 45-47" navodno aludira na duh neprekidne borbe i trijumfa, i predstavlja poruku motivacije i samopouzdanja. Iz kompanije Tramp poručuju da parfemi nisu samo proizvod već simbol životne filozofije — nastaviti da pobeđujete, bez obzira na okolnosti.

"Nabavite svoj parfem i ne zaboravite da poklonite i svojim najbližima", poručuju iz brenda i dodaju: "Uživajte u svakom trenutku, zabavite se i nastavite da pobeđujete!"

Ova linija parfema već je dostupna u odabranim prodavnicama kao i onlajn, a više informacija se može pronaći na zvaničnoj stranici.

Podsetimo, Trampova organizacija je nedavno predstavila svoj prvi pametni telefon, nazvan "T1 Phone", po ceni od 499 dolara, uz mrežni paket od 47,45 dolara mesečno. Prema zvaničnoj najavi, telefon je "kreiran i proizveden u SAD", a planirani datum lansiranja je septembar 2025.

https://www.b92.net/zivot/aktuelno/...aje-i-svoj-parfem-samo-za-pobednike-foto/vest
 

Back
Top