Teroristi iz našeg sokaka ! / УХАПШЕН отац Јелене Докић!

Stvarno nema smisla ovakav naziv teme... Kao prvo da bi neko bio terorista, mora da izvede neki teroristicki napad... Drugo, pretnje ovog coveka su sulude... On bi bacio zolju na ambasadora... To cak i da uradi, ne bi mogao da bue terorizam... Samo bi videli da covek ne zna kako se rukuje zoljom... Misli da je pracka...

Zalosno je sto se na srpskom forumu pojavljuju naslovi tema gde se bez osnova za Srbe tvrdi da su teroristi...
 
Oprosti, pomeshao sam te sa nekim. Al' kad' si vec pomenuo... Shta je rekao? Ako je zapretio da ce da ubije nekoga, i njega u zatvor, odmah.

po krivicnom zakoniku ako ga znas pozivanje na rusenje ustavnog poretka i fingiranje izbornih rezultat je krivicno delo. kao npr sto canak radi u vojvodini sta radi. ne vidim da je iko reagovao na to.

uzgred predsednik je ds-a i drzave sto ne sme...
 
po krivicnom zakoniku ako ga znas pozivanje na rusenje ustavnog poretka i fingiranje izbornih rezultat je krivicno delo. kao npr sto canak radi u vojvodini sta radi. ne vidim da je iko reagovao na to.

uzgred predsednik je ds-a i drzave sto ne sme...

Ma Chanka u aps, nije sporno. Al' od kada je Chanak predsednik?
 
Vesti dana - petak, 8. maj 2009. 14:52RSS
piksel.gif


australija nudi pomoć dokiću

Politika - Pre 2 sata i 20 minuta

BEOGRAD - Australijski ministar inostranih poslova Stiven Smit rekao je da će ambasada te zemlje ponuditi pomoć ocu teniserke Jelene Dokić, Damiru, koji juče priveden u Vrdniku, zbog pretnji ambasadorki te zemlje.
Policija je u Dokićevoj kući našla i nekoliko komada oružja i bombi za koje nije imao dozvolu, pa mu je određen jednomesečni pritvor.
"Gospodin Dokić je australijski državljanin i ponudićemo mu pomoć kao i svakom našem građaninu koji ima problema u inostranstvu. Ako bude zatražio našu pomoć, učinićemo sve što možemo za njega", izjavio je Smit za australijsku novinsku agenciju AAP.
Smit je istakao da Australija ne želi da se meša u proces koji će se voditi pred sudom u Srbiji.
"Ne želim da se mešam u rad suda u Srbiji, ali pretpostavljam da većina Australijanca smatra da ovaj slučaj prate nesrećne okolnosti i sada razmišlja, pre svega, o tome šta se desilo ćerki gospodina Dokića", kaza je Smit.
Smit je dodao da australijska vlada ozbiljno uzima u obzir sve pretnje upućene ambasadama i konzularnim predstavništvima te zemlje.
"Obavešteni smo da je gospodin Dokić uhapšen i da će mu se suditi po odredbama srpskog zakona. Svaki dalji moj komentar bio bi neumesan", zaključio je Smit.
Agent Jelene Dokić, koja trenutno nastupa na turniru u Bukureštu, rekao je da je australijska teniserka uznemirena i tužna zbog hapšenja oca.
Dokić je pre nekoliko dana pojedinim dnevnim listovima u Srbiji izjavio da će ubiti ambasadorku Australije u Beogradu Kler Birgin, zbog toga što je list iz te zemlje "Sport end Stajl" objavio intervju sa Jelenom u kojem ona tvrdi da ju je otac godinama fizički i psihički zlostavljao.
 
Prikan je naoružan i opasan. Ima za neke stvari dozvolu za posedovanje i to je ok. Ali imati bombe i još neku municiju po kući je za robiju. Pa još pričati o tome i pretiti stranim diplomatama? Bolesno je.
Što se Srbije tiče, hapšenje je obavljeno u skladu sa zakonom. Sada ako ga osude (može i do 8 godina robije da fasuje) - odlično. Ako mu kojekakvi likovi (ministar spoljnih poslova Australije) izdejstvuju slobodu, opet dobro. Srbija čista, a ako frik rokne nekog diplomatu, fasovaće doveka.
Sve je cool. :worth:
 
Damir Dokic je terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista, terorista !

Hajde, zabrani mi da ga tako nazivam...

Кранг ти си болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан, болестан !
 

Back
Top