teroristi bacili bombu u bosnjak-mahali

ovakvo bi zvucao naslov teme da je ta bomba bacena na neku srpsku radnju, kucu ili sl. i naravno da je postavljac nehko-biserko.
onda bi sledeli uobicajeni postovi gde se izrazava virtuelna hrabrost dela forumasa, njihove famozne ideje o resavanju tih problema... bla blabla

Inresantno je pogledati naconalni sastav povredjenih u incidentima. Vi da imate nezavisnu drzavu?! Vatrogasci dolaze da ti gase lokal a ti na njih bombama!!? I to je po vama normalno?? p.s. A da,vatrogasci su Srbi, to sve objasnjava!;)
 
Inresantno je pogledati naconalni sastav povredjenih u incidentima. Vi da imate nezavisnu drzavu?! Vatrogasci dolaze da ti gase lokal a ti na njih bombama!!? I to je po vama normalno?? p.s. A da,vatrogasci su Srbi, to sve objasnjava!;)

ali neko rece [srpkinja, inace] da je bomba bacena da bi se oteo snimak koji je snimateljka TV-mitrovice napravila....
to sve objasnjava....
ja ne vidim razloga da albanac baca bombu na osobu koji je dosao da mu spasi radnju
ps.mada poenta teme je bila, kako vas izvestac iz mitrovice "izvestava"
 
ovo je iz 1912

Serbian artillery, photographed during the Battle of Kumanovo
Serbian_artillery_Battle_of_Kumanovo.jpg


red bi bio da se stogodisnjica prigodno obelezi na isti nacin z:)
 
Teroristi su -kad je KiM-u pitanju..........oni koji terorom otimaju tuđe i stvaraju *svoje* otimanjem i napadanjem............a oni koji brane svoje od terorizma i otimačine ne napadaju već se brane i ne mogu se ni u kom slučaju izjednačavati ma o kakvom poređenju vesti se radilo..............
.................................................................................................................................................

A ovde konkretno se može pretpostaviti da je pokušaj belopogačarskog-praškastog obračuna ili eventualno zastrašivanje ili likvidacija potencijalnog svedoka...možda u vezi ŽUTE KUĆE.........jes da nisam na licu mesta pa da mi je reč informacije ROBA..................samo pretpostavka koja ipak pije vodu................možda da a možda ne.......kad se slože kockice..........na vama je.........
 
Poslednja izmena:
ovakvo bi zvucao naslov teme da je ta bomba bacena na neku srpsku radnju, kucu ili sl. i naravno da je postavljac nehko-biserko.
onda bi sledeli uobicajeni postovi gde se izrazava virtuelna hrabrost dela forumasa, njihove famozne ideje o resavanju tih problema... bla blabla

A ti se, naravno, nisi potrudio da se izdignes iznad takve reakcije, koju kritikujes, vec sve svodis na provokaciju.

Mislim da sam vec ranije pomenuo taj dogadjaj, ali 'ajde da ponovim.

Sta bi se desilo da BND agenti, koji su uhapseni u Pristini zbog postavljanja bombe, nisu uhvaceni i da je bomba eksplodirala?

Na koga bi pala sumnja?
 

Back
Top