aleksije radicevic
Poznat
- Poruka
- 8.258
Performans vlasti i njihovih slugu, ali džabe vam...Tepić: U toku hapšenje odbornika u Novom Sadu, priveden i Goran Ješić
Pogledajte prilog 1689355
Autor: FoNet
24/02/2025; 18:27
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić objavila je danas na društvenoj mreži Iks da je u toku privođenja odbornika opozicije po Novom Sadu.
Tepić je navela da su privedeni odbornik SSP Vladimir Vrsajkov, pokrajinski poslanik Peđa Dragojević, Srđan Đurić iz Pokreta slobodnih građana, Brajan Brković iz pokreta Bravo i Goran Ješić.
Podsetimo, predstavnici novosadske opozicije i njihove pristalice pokušali su danas nasilno da uđu u zgradu Skupštine grada Novog Sada, gde se održava sednica na kojoj je izabran novi gradonačelnik, ali ih je policija potisnula.
Pogledajte prilog 1689357
Žarko Mićin, koji je na današnjoj sednici izabran za gradonačelnika, takođe je u svom ekspozeu rekao da je sekretarka Skupštine grada Novog Sada Mirjan Vasilić opozicionim odbornicima ponudila da uđu na sednicu, ali da su oni to odbili.
Predstavnici opozicije za vreme trajanja sednice jajima, jogurtom, crvenom farbom i toalet papirom gađaju pripadnike policije koji obezbeđuju zgradu i duvaju u pištaljke i vuvuzele, a među njima su opozicioni političari Pavle Grbović, Janko Veselinović, Miša Bačulov, Vladimir Štimac, Borislav Novaković.
https://www.euronews.rs/srbija/poli...rnika-u-novom-sadu-priveden-i-goranjesic/vest
Ješić i Brajan Brković opet iza brave, još kada bi vlast mogla da objasni po kom osnovu su bili pušteni prošlog puta. Kako Miši Bačulovu da se dogodi da propusti ovakvu priliku?
Time ćete skrenuti pažnju sa Niša, baš kao što se mitingom u S. Mitrovici skrenuli pažnju sa Kragujevca.
