Svetofor

Посетио Светофор... Могу да кажем да су им цене ниске баш као што се тврди :aha2:
Навешћу пар цена...
Прашак течни 5,65 литара - 545 динара
Наранџа сок 2 л - 50 дин
Домаћи колачи 1 кг - 375 дин
Бибер у зрну 100 гр - 90 дин
Нисам за све гледао одакле је роба, приметио сам нашу, бугарску и турску.
Место само по себи није веће од обичног максија пуне величине.
Нигде нема реклама, само је роба просто постављена на место.
A u čemu li je fora sa tim?
Eto ni za "Cash and carry" ne postoji nikakva reklama. Dok ne dođeš do same radnje, uopšte i ne znaš da postoji (osim ako ti neko nije rekao) a radi se o ogromnom prostoru sa jako povoljnim cenama.
Ja iz Kaluđerice idem tamo svakih 10-15 dana. Sednem na voz kod Vuka i tamo sam za pola sata
Po pitanju semafora jel misliš na onaj u Kumodraškoj.
Ja sam bila tamo jesenas ali nigde nije pisalo o kojoj se firmi radi. Imali su ananas kolutove i hranu za mačke u konzervama marke il gato kapitano po povoljnim cenama.
I kupila sam kutiju/koferče za alat (650d) i prelepe jastuke-sedalice po povoljnoj ceni (140 din/kom).
 
A u čemu li je fora sa tim?
Eto ni za "Cash and carry" ne postoji nikakva reklama. Dok ne dođeš do same radnje, uopšte i ne znaš da postoji (osim ako ti neko nije rekao) a radi se o ogromnom prostoru sa jako povoljnim cenama.
Ja iz Kaluđerice idem tamo svakih 10-15 dana. Sednem na voz kod Vuka i tamo sam za pola sata
Po pitanju semafora jel misliš na onaj u Kumodraškoj.
Ja sam bila tamo jesenas ali nigde nije pisalo o kojoj se firmi radi. Imali su ananas kolutove i hranu za mačke u konzervama marke il gato kapitano po povoljnim cenama.
I kupila sam kutiju/koferče za alat (650d) i prelepe jastuke-sedalice po povoljnoj ceni (140 din/kom).
Био сам у оба, до сада отворена. Један иза Бежанијске косе, близу бежанијске аутопут петље, други код Соко-Штарка.

Мало је чудно да неких ствари нема... Шећера, уља... Али се могу наћи повољне цене.
Пробао сам нешто колача... Домаћи су, али су слабог састава. Ако колач није сладак, па шта је то уопште?
 
Био сам у оба, до сада отворена. Један иза Бежанијске косе, близу бежанијске аутопут петље, други код Соко-Штарка.

Мало је чудно да неких ствари нема... Шећера, уља... Али се могу наћи повољне цене.
Пробао сам нешто колача... Домаћи су, али су слабог састава. Ако колач није сладак, па шта је то уопште?
Nisam znala za taj na Bežaniji.
Kojim autobusom si išao?
Reče mi koleginica da ima nešto tog tipa i na Karaburmi
 
Nisam znala za taj na Bežaniji.
Kojim autobusom si išao?
Reče mi koleginica da ima nešto tog tipa i na Karaburmi
Мој аутобус се зове - ауто :aha2:

Видим на мапи да се до продавнице код Бежаније може доћи са 65, 82 и 76.
Само 65 иде ка центру града, 82 и 76 се мотају само по сремској страни света.

Постоји и Мере... обе те марке имају истог власника (који има још марки, којих нема код нас).
 
Не пишемо баш о кувању.

И не знам на коју тему се мисли, о кулинарству (овде на Београду).
 
Ja te kolače u životu nebi tamo kupio uopšte u prodavnici jer su srbi mađioničari. Od gowana pita specijalitet kuće. Sirevi su im nikakvi, suhomesnato sa aditivima i konzervansima. Vrede jedino začini i orašasti plodovi. Konzerve ugl one sa povrćem pa unjtra nema ništa. Mleveno meso liči na parizer itd.
 
Мој аутобус се зове - ауто :aha2:

Видим на мапи да се до продавнице код Бежаније може доћи са 65, 82 и 76.
Само 65 иде ка центру града, 82 и 76 се мотају само по сремској страни света.

Постоји и Мере... обе те марке имају истог власника (који има још марки, којих нема код нас).
65ica mi odgovara.
Kako se zove stanica na kojoj treba da siđem?
Ja te kolače u životu nebi tamo kupio uopšte u prodavnici jer su srbi mađioničari. Od gowana pita specijalitet kuće. Sirevi su im nikakvi, suhomesnato sa aditivima i konzervansima. Vrede jedino začini i orašasti plodovi. Konzerve ugl one sa povrćem pa unjtra nema ništa. Mleveno meso liči na parizer itd.
Pa takve radnje po meni i nisu za sveže meso i sireve.
Uopšte, u marketima ne volim da kupujem sveže meso.
Meni se želudac okrene kad vidim ono upakovano sveže meso i povrće.
 
65ica mi odgovara.
Kako se zove stanica na kojoj treba da siđem?
Зове се Бежанијска коса. Или, гледај где бус иде, па када прође Тошин бунар - трећа. Ако добро разумем, то је и претпоследња станица 65це.
Сиђеш, вратиш се до раскрснице па скренеш лево. То је Рајкова улица. Идеш северно, окренувши леђа насељу.
Продавница је једно 200 метара од раскрснице, са десне стране. Погледај на гугл мапи, биће ти јасно.
 

Back
Top