Stef Kari gledao meč Partizana i Mege...

ambidekster65

Legenda
Moderator
Poruka
65.755
1706055115996_063_1939025590_Cropped.jpg


Stef Kari gledao meč Partizana i Mege: Ne mogu da zamislim kako je bilo u hali, pokušaćemo da uradimo nešto slično za Dekija​

Svi u Golden Stejtu su i dalje u šoku zbog smrti Dejana Milojevića​

Košarkaški svet je i dalje u šoku zbog smrti Dejana Milojevića. Ipak, najveću tugu su osetili u Partizanu, Megi, Budućnosti i Golden Stejt Voriorsima. Klubovima u kojima je Dejan Milojević ostavio neizbrisiv trag, kao igrač i kao trener. Koliko je Milojević bio značajan najbolje se videlo po meču Partizana i Mege u ponedeljak uveče kada se u dvorani pojavilo preko 23.000 navijača. Ni Stef Kari iz Golden Stejta nije ostao ravnodušan na scene iz Štark Arene.
Sve više ljudi iz Voriorsa se oglasilo povodom smrti Milojevića. Od trenera Stiva Kera, preko Drejmonda Grina, a sada je konferenciju za medije održao i najbolji igrač ekipe Stef Kari.

"Cela organizacija je u šoku. Pokušaćemo da se vratimo na posao, svi smo razgovarali... Teško je. Veliki gubitak koji će se osećati u budućnosti. Deki je uvek donosio pozitivnu energiju u svlačionicu", rekao je Kari.

Posebno se osvrnuo na duel ABA lige između Partizana i Mege. Ceo tim Voriorsa je pratio taj meč.

"Gledao sam utakmicu njegova dva bivša tima u Srbiji. Ne mogu ni da zamislim kako bi bilo da sam bio u Areni da osetim tu energiju. Želimo da uradimo nešto slično".

Objasnio je najbolji šuter današnjice kakav je odnos imao sa Dejanom Milojevićem.

"Ono što sam naučio iz naših razgovora, svaki put kada bih razgovarao s njim, njegovo prisustvo je bilo glasno, iako možda ne bi izgovorio ni reč. To bi bio osmeh ili zagrljaj osobe koja je vesela i prijatna po svojoj prirodi. A, ako pričamo o tome kakav je bio trener, imati pored sebe nekoga s takvom energijom, ko zna da se poveže s vama i bude iskren u isto vreme, da na isti način ume da uputi pohvalu, kritiku ili sugestiju… to je umetnost trenerskog posla“, naglasio je Kari.

Pogledajte konferenciju za medije Stefa Karija.


mozzartsport
 
Poslednja izmena:

Back
Top