sta znaci kad covek naglo promeni raspolozenje?

dok je kod kuce sve bude okej. a sta znaci kad covek krene da radi nesto,krene na neki posao. i onda tad odjednom ga uhvati neka nenormalna nervoza i bes? jako lose raspolozenje? jel i to neka vrsta depresije ili nesto jos gore? panika,histerija,bipolarni poremecaj?
Ne znam kod mene je bilo suprotno,kada sam besan u kuci,ja izadjem u radionicu da nesto radim i raspolozenje se vrati.Nema nista gore kada se covek baci u razmisljanje.Onda mu padaju razne gluposti na pamet,pogotovo,ako je imao los dan.
 
Znači da treba povesti računa o tome sa kim se družimo.
Bolje je biti sam nego utonuti u stvar gde neko
menja lica nepredvidivo.
Pazite sa kim ste na ti. Pazite se, ljudi, ne postoji služba koja to može da radi za vas 24 časa dnevno. Pazite sa kim ostvarujete poznantsva. Morate o sebi da vodite računa.
Jednostavno, morate da se sklanjate i čuvate.
 
dok je kod kuce sve bude okej. a sta znaci kad covek krene da radi nesto,krene na neki posao. i onda tad odjednom ga uhvati neka nenormalna nervoza i bes? jako lose raspolozenje? jel i to neka vrsta depresije ili nesto jos gore? panika,histerija,bipolarni poremecaj?
Znači da ne voli svoj posao.
 
Znači da treba povesti računa o tome sa kim se družimo.
Bolje je biti sam nego utonuti u stvar gde neko
menja lica nepredvidivo.
Pazite sa kim ste na ti. Pazite se, ljudi, ne postoji služba koja to može da radi za vas 24 časa dnevno. Pazite sa kim ostvarujete poznantsva. Morate o sebi da vodite računa.
Jednostavno, morate da se sklanjate i čuvate.
Hm, i onda?

Ne žele svi loše. Obično je refleksija tebe u drugima. Svet je tvoje ogledalo, kako se ti postaviš tako se i vraća..
Ali da, granice moraju postojati. Poštuješ me poštujem te.
 
dok je kod kuce sve bude okej. a sta znaci kad covek krene da radi nesto,krene na neki posao. i onda tad odjednom ga uhvati neka nenormalna nervoza i bes? jako lose raspolozenje? jel i to neka vrsta depresije ili nesto jos gore? panika,histerija,bipolarni poremecaj?
Može biti samo trenutno raspoloženje a i hronična depresija. Pa i navedeni bipolarni poremećaj, kad osoba nije sva svoja...
Izgubi kompas u ponašanju.

Moguće da je neko unutarnje nezadovoljstvo koje u interakciji sa drugima ispoljava kroz bes i nervozu.
Mi smo hronično nervozna nacija, dokaz tome su poroci. Zavisnici.
Alkohol, nikotin, kafein, drugi narkotici, lekovi(ne svi), internet...
 
dok je kod kuce sve bude okej. a sta znaci kad covek krene da radi nesto,krene na neki posao. i onda tad odjednom ga uhvati neka nenormalna nervoza i bes? jako lose raspolozenje? jel i to neka vrsta depresije ili nesto jos gore? panika,histerija,bipolarni poremecaj?
To je situacija kada covek ne voli taj posao, mada nenormalna nervoza i bes vode put gubitka posla...
 

Back
Top