Šta se desilo sa Đokovićem veče pred polufinale protiv Sinera?

To se svima desilo koji su bili bolesni u poslednjih par meseci.
Temperatura, kijavica, kasalj, prodje za nedelju dana.
I onda posle 2 nedelje ponovo sve isto.
Isti simptomi.
Da se vakcinisao ne bi imao tih problema.

1706601664425.png
 
Ово испаде да сам ја отворио нову тему? Немам ништа против ако мод мисли да неки упис може отворити нову тему, само ми је блесаво да пише да сам је ја отворио кад нисам. Не видим разлог што не би мод могао отворити тему а да је не започне својим уписом него тако неким попут овог мог ако мисли да то добар повод за нову тему.
 
Ово испаде да сам ја отворио нову тему? Немам ништа против ако мод мисли да неки упис може отворити нову тему, само ми је блесаво да пише да сам је ја отворио кад нисам. Не видим разлог што не би мод могао отворити тему а да је не започне својим уписом него тако неким попут овог мог ако мисли да то добар повод за нову тему.
ok je @Пилипенда , ima neka reorganizacija u šablonu za teme, neka ide ovako , ništa strašno :ok: :pivce:
 
ok je @Пилипенда , ima neka reorganizacija u šablonu za teme, neka ide ovako , ništa strašno :ok: :pivce:
Далеко од страшног, кажем, не смета ми и јесте нека „подтема” па тако може бити и одвојена као што сад и јесте, само је отвориш ти и све 5. :ok:
 

Back
Top