Српска снага и слога на Косову - Ниједан Србин неће да изађе на изборе!

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.871
Браво за браћу са Космета! У најтежим моментима показују шта је слога, снага, братство и патриотизам.

Сви морамо да се угледамо на те људе на које пуцају, које хапсе, малтретирају, туку, скрнаве светиње, гробља, шиканирају, пуцају на ђецу...

У Лепосавићу од 4000 и нешто пријављених гласача гласао је само 1 - Албанац.

Браво браћо на слози, саборности, и великој снази коју имате и дајете нам је и због вас сам поносан што сам Србин!
 
Poslednja izmena:
Браво за браћу са Космета! У најтежим моментима показују шта је слога, снага, братство и патриотизам.

Сви морамо да се угледамо на те људе на које пуцају, које хапсе, малтретирају, туку, скрнаве светиње, гробља, шиканирају, пуцају на ђецу...

У Лепосавићу од 4000 и нешто пријављених гласача гласао је само 1 - Албанац.

Браво браћо на слози, саборности, и великој снази коју имате и дајете нам је и због вас сам поносан што сам Србин!

https://balkans.aljazeera.net/news/balkan/2013/8/14/nikolic-necemo-ohrabriti-bojkot-izbora

Nikolić: Nećemo ohrabriti bojkot izbora



Play Video
Beograd protiv bojkota izbora na Kosovu
Published On 14 Aug 201314 Aug 2013
|
Ažurirano:
02 May 2017
05:50 PM (GMT+2)
U Beogradu je danas održan sastanak državnog vrha sa predstavnicima Srba sa sjevera Kosova, sa kojeg je predsjednik Srbije Tomislav Nikolić pozvao kosovske Srbe da što prije donesu odluku o izlasku na lokalne izbore.
Nikolić je poručio da iz Beograda ne treba da očekuju ohrabrenje za eventualni bojkot tih izbora.


“Vrijeme prolazi i što danas ne uradimo o tome ćemo sutra da sanjamo”, poručio je predsjednik Srbije, prenosi Tanjug.
Neophodno jedinstvo’
U razgovoru s delegacijom Srba sa Kosova, Nikolić je rekao da ih Srbija nikada neće ostaviti, te da je za njih bitno “da nema nikakvih nedoumica oko statusne neutralnosti”.
Predstavnici Srba sa sjevera Kosova su istakli da je “u ovom trenutku neophodno po svaku cijenu sačuvati jedinstvo”.
Sastanku su prisustvovali svi načelnici općina sa sjevera Kosova.
Kosovska predsjednica Atifete Jahjaga raspisala je lokalne izbore na Kosovu za 3. novembar i to će biti prvi put poslije 2000. godine da se lokalni izbori održavaju na cijeloj teritoriji Kosova.
 
Браво за браћу са Космета! У најтежим моментима показују шта је слога, снага, братство и патриотизам.

Сви морамо да се угледамо на те људе на које пуцају, које хапсе, малтретирају, туку, скрнаве светиње, гробља, шиканирају, пуцају на ђецу...

У Лепосавићу од 4000 и нешто пријављених гласача гласао је само 1 - Албанац.

Браво браћо на слози, саборности, и великој снази коју имате и дајете нам је и због вас сам поносан што сам Србин!
Ajde ne lupetaj.Sta ce srbi dole dobiti ovim bojkotom.Jedan albanac da izadje kolektivni zapad ce reci pobedila demokratija jer sve sto je njivov interes to podrzavaju pa i samog djavola i sotonu.Zar nije bilo bolje da su srbi izasli i uzeli apsolutnu vlast ovako pritisak na srbe se nastavlja Vucic nece slati da srbijanska deca ginu na Kosovu i Metohiji a sta to u prevodu znaci ,braco siptari gazite te preostale srbe ja cu da pricam price srbijancima o miru, napretku i lepom zivotu u Srbiji.Da se vlasi ne dosete!
 
Браво за браћу са Космета! У најтежим моментима показују шта је слога, снага, братство и патриотизам.

Сви морамо да се угледамо на те људе на које пуцају, које хапсе, малтретирају, туку, скрнаве светиње, гробља, шиканирају, пуцају на ђецу...

У Лепосавићу од 4000 и нешто пријављених гласача гласао је само 1 - Албанац.

Браво браћо на слози, саборности, и великој снази коју имате и дајете нам је и због вас сам поносан што сам Србин!
Za šta bravo? Nisu trebali nikada ni da izlaze na bilo kakve izbore.
 

Back
Top