''Србима из БиХ организоваћемо тракторијаду за Србију''

Муховић би Србима из БиХ да „организује тракторијаду” за Србију

„Пријетим, ево ја пријетим. Само ли пробају да руше Босну организоваћемо им тракторијаду за Србију”, навео је овај црногорски државни функционер.

Pogledajte prilog 674133

Ovaj ima facu taman da reklamira traktore...

...
 
Bosna je vec dobro ociscena od Srba .nekad cista srpska Bosanska Krajina je potpuno pusta
Kad krenes juzno od Banjaluke sve do Grahova sve je pustinja ,ne samo ovi djelovi koji su pripali federaciji vec i Mrkonjic Sipovo Ribnik
Srbi u RS su demografski pukli prosle godine je bio najveci minus od 2001 kako je RS u negativnom prirodnom prirastaju 6033 je vise umrlo nego se rodila a gde je iseljavanje ka Sloveniji,Italiji,Njemackoj itd koje je masovno

Po popisu 1991 je sigurno bilo oko 2,5 miliona Srba zapadno od Drine znaci avnojevska Hrvatska i BIH danas na tom prostoru nema vise od 900 000 Srba i iz godine iz godinu sve ih je manje st iseljavanjem sto negativnim prirastajem
Srbi su pukli na svim frontovima, sto se moglo i ocekivati kada se narod okrenuo od Boga i ucenja hriscanstva. Kada se okrenemo pravim vrednostima, a zanemarimo gluposti onda ce nam opet krenuti.

ps nemoj misliti da sam ja neki fanatik niti “veoma dobar” Hriscanin, vec sam gledajuci razlicita drustva zakljucio da je sve u porodici i onim vrednostima sto su nam bile najvaznije do pre 100 godina, a ne karijerama, putovanjima i tim ostalim glupostima.
 
Srbi su pukli na svim frontovima, sto se moglo i ocekivati kada se narod okrenuo od Boga i ucenja hriscanstva. Kada se okrenemo pravim vrednostima, a zanemarimo gluposti onda ce nam opet krenuti.

ps nemoj misliti da sam ja neki fanatik niti “veoma dobar” Hriscanin, vec sam gledajuci razlicita drustva zakljucio da je sve u porodici i onim vrednostima sto su nam bile najvaznije do pre 100 godina, a ne karijerama, putovanjima i tim ostalim glupostima.
Trauma iz 'mladosti': Snađi se druže! :zcepanje:
 
Koja deca komunizma?

Pa vaši su zajašili od 2000-te, sve ijedan poklonik četinizma, himna vam spremte se spremte i sl. , četničke vojvode i q palci, svagde vam se priviđaju deca komunizma.

opsesija, boles' :roll:
:hahaha1: ...


:kafa: ... чуј, која? а ти не знаш ко су данас вршиоци моћи?
 
:hahaha1: ...


:kafa: ... чуј, која? а ти не знаш ко су данас вршиоци моћи?
Pa SIGURNO nisu komunisti! Bilo nam je bolje kada su oni vladali!

mouse.gif
 
Муховић би Србима из БиХ да „организује тракторијаду” за Србију

„Пријетим, ево ја пријетим. Само ли пробају да руше Босну организоваћемо им тракторијаду за Србију”, навео је овај црногорски државни функционер.

Pogledajte prilog 674133

Аднан Муховић, бивши председник Скупштине општине Петњица и заменик директора Центра за професионалну рехабилитацију у Црној Гори, позвао је на протеривање Срба из БиХ речима да ће им „организовати тракторијаду”, алудирајући на акцију „Олуја”, пише подгоричики сајт ИН4С.

Муховић је један од најистакнутијих чланова Бошњачке странке у Црној Гори, а „прославио” се пре три године скандалозним коментарима о Петру Другом Петровићу Његошу кога је назвао „највећим крвником Бошњака и ислама”, а за Црногорце је рекао да су „мали народ”.

Овог пута „заблистао” је на друштвеним мрежама, претећи прогоном српског народа из БиХ, алудирајући да је спреман за нову геноцидну акцију сличну хрватској „Олуји”.

Потрудио се и да не буде никаквих нејасноћа: „Пријетим, ево ја пријетим. Само ли пробају да руше Босну организоваћемо им тракторијаду за Србију”, навео је овај црногорски државни функционер.


Муховић, чија партија годинама даје подршку режиму Мила Ђукановића, и своју државу Црну Гору не штеди. Тако је 2017. изјавио да је њему: „Босна држава матичног народа, а Сарајево духовни и културни центар… Ја сам панбошњачки оријентисан. Ја према Подгорици врло мало шта осјећам, према Цетињу не осјећам ништа. Дакле, кад идем на Цетиње носим пасош”, рекао је Муховић тада, пренео је Спутњик.

Ово су, претпостављам, политички циљеви грађанске Беј Ха.


Na kraju mogu Muslimani iz bivše BiH da na ćilimima kolektivno "odlete" u Anadoliju u Turčinsku i tamo sa ručnim alatom obrađuju zemlju dok ne crknu! CCCC :fotograf:
 

Back
Top