SPAŠAVAJ SE BELI GRADE !

FANTOMSKA%20PRAVDA_zpskdthqgbt.gif
 
MI koji imamo tu cast,da zivimo u Beogradu,imamo i veliku obavezu,koju smo preuzeli.Ta nasa obaveza,sastoji se u tome,da treba svi mi,koji
smo privilegovani da gazimo Beogradske ulice,treba da pomognemo njegovu gradnju.U tom smislu,predlazem,da bar jednom nedeljno,da se svi
sastanemo na Beogradskom Pristanistu,i da organizujemo radnu akciju.Ta nasa Akcija,podrazumevala bi,da rasciscavamo sljunak i pesak,koji
se nalaze na gradilistu,zgrada "Beograd na vodi".Ima tu mnogo posla,za puno ljudi,koji zele volonterski,da pomognu izgradnju,tog gigantskog
poduhvata,"Beograd na vodi",to je istorijski,rekao bih Faraonski poduhvat,izgradnja novog grada,koji ce nasu Srbiju,direktno na velika vrata,uvesti
u Evropsku zajednicu naroda.Izadjimo svi,da gradimo nas :"Beograd na vodi".To je grad,buduceg milenijuma.
 
Ja se samo pitam kako je bilo moguće da u centru Beograda,na obali Save bude decenijama stovarište uglja ,dasaka i na kraju par ćumeza ,tj jedan bircuz baraka sa nešto cigala i još nešto slično kraj njega,i ceo taj prostor zapušten i prljav da kad vetar dune digne se oblak prašine,kako je, kažem, to bilo moguće da uopšte tu postoji i opstaje sve dok ga te noći ne porušiše. Prošao sam tog jutra kraj toga što je bilo porušeno,pričao sa vlasnikom ,da ga sad ne opisujem,msm jasno mi je sve ali bre ima ima ali što kod nas ima to nema nigde:confused:
 
Atlase , ovde , bar za mene , nije reč o vrednosti porušenih objekata - zemljotresi unište cele gradove , pa ljudi krenu dalje....ovde je reč o čistom državnom kriminalu , koji ne preza od nasilja - a samim tim se suspenduje ustav , zakoni , pravila i procedure.......svetina može da izvede revoluciju , to je od pantiveka njeno prirodno pravo ; ali personalne postavke u vlasti ne mogu pod plaštom noći sa fantomkama da čine nekažnjivi kriminal , i prvi ljudi u državi to da podržavaju i zagovaraju - to je državni teror.....
....svak koji ima savijenu kičmu , da tako kažem , može da ćuti , ali ne treba da brani svog tiranina koji mu savija kičmu - to su načela zdravog razuma.....

....ja lično ne živim u prestonici , pa bi po puzećoj podaničkoj logici trebalo da budem nezainteresovan za ovu stvar....pih , nekoliko šupa?....jaka stvar!.....ali , uvođenjem bezakonja , ja postajem nesiguran , pa i nebezbedan u mojoj vuko'ebini - nedođiji.....meni mogu da sruše kuću i ubiju me - pa može reći prvi međ jednakima , ha ubijen parazit u svojoj straćari , ali sačuvali smo prestonicu....makar se svi prestoničari složili - ubistvo je zločin i pristajanje na zločin , zločin koji povlači za sobom još more zločina.....

....dakle , fantomsko rušenje tih šupa , baraka i savamalskog rugla je kriminal , i to državni kriminal , koji je za sobom povukao još kriminala i učinio da se jedan broj stanovnika iz straha u beznađu složi sa tim zločinom i počini zločin odobravanja zločina , a drugi pak ustane protivu zločina u odbarni prava i slobode....takva segmentacija građanstva klica je građanskih krvoprolića....nešto slično su prošle ove generacije i ratovale do besvesti....a na kraju je sve svedeno na pljačku - koju danas imenujemo kao ratno profiterstvo !...a i ovde je reč o pljačkanju državne imovine , dugoročno izpumpavanje državnog budžeta i stvaranje muhamedanske elite - bogate , prebogate !,,,,živi bili pa videli !
 
123loncar;bt302108:
Atlase , ovde , bar za mene , nije reč o vrednosti porušenih objekata - zemljotresi unište cele gradove , pa ljudi krenu dalje....ovde je reč o čistom državnom kriminalu , koji ne preza od nasilja - a samim tim se suspenduje ustav , zakoni , pravila i procedure.......svetina može da izvede revoluciju , to je od pantiveka njeno prirodno pravo ; ali personalne postavke u vlasti ne mogu pod plaštom noći sa fantomkama da čine nekažnjivi kriminal , i prvi ljudi u državi to da podržavaju i zagovaraju - to je državni teror.....
....svak koji ima savijenu kičmu , da tako kažem , može da ćuti , ali ne treba da brani svog tiranina koji mu savija kičmu - to su načela zdravog razuma.....

....ja lično ne živim u prestonici , pa bi po puzećoj podaničkoj logici trebalo da budem nezainteresovan za ovu stvar....pih , nekoliko šupa?....jaka stvar!.....ali , uvođenjem bezakonja , ja postajem nesiguran , pa i nebezbedan u mojoj vuko'ebini - nedođiji.....meni mogu da sruše kuću i ubiju me - pa može reći prvi međ jednakima , ha ubijen parazit u svojoj straćari , ali sačuvali smo prestonicu....makar se svi prestoničari složili - ubistvo je zločin i pristajanje na zločin , zločin koji povlači za sobom još more zločina.....

....dakle , fantomsko rušenje tih šupa , baraka i savamalskog rugla je kriminal , i to državni kriminal , koji je za sobom povukao još kriminala i učinio da se jedan broj stanovnika iz straha u beznađu složi sa tim zločinom i počini zločin odobravanja zločina , a drugi pak ustane protivu zločina u odbarni prava i slobode....takva segmentacija građanstva klica je građanskih krvoprolića....nešto slično su prošle ove generacije i ratovale do besvesti....a na kraju je sve svedeno na pljačku - koju danas imenujemo kao ratno profiterstvo !...a i ovde je reč o pljačkanju državne imovine , dugoročno izpumpavanje državnog budžeta i stvaranje muhamedanske elite - bogate , prebogate !,,,,živi bili pa videli !
Nasilje je bilo držati taj prostor tako i to ne samo urbano nasilje nego najpre političko a i svako drugo.Kakva je to politika da imamo najgoru obalu u centru grada na svetu kojom do skora jedva da je moglo da se prodje i tako ceo vek ebote a sve za neka bolja vremena koja nikako ne dodjoše.A od svih nasilja koje trpesmo ovo sa rušejem je bilo najmanje,a nas nigde bilo nije da se glas gradjana čuje,msm za mnogoooo važnije stvari.
 
Atlas;bt302111:
Nasilje je bilo držati taj prostor tako i to ne samo urbano nasilje nego najpre političko a i svako drugo.Kakva je to politika da imamo najgoru obalu u centru grada na svetu kojom do skora jedva da je moglo da se prodje i tako ceo vek ebote a sve za neka bolja vremena koja nikako ne dodjoše.A od svih nasilja koje trpesmo ovo sa rušejem je bilo najmanje,a nas nigde bilo nije da se glas gradjana čuje,msm za mnogoooo važnije stvari.

E to je ono, narod je otupio za sve zivo, mnogo vaznije u svakom smislu.. Ni ovo nije nikom bitno osim tim nekim likovima koji ucestvuju ko zna zasto a verovatno su isto neki sendvicari - samo ne kurcicevi..
 
....nas nikada nigde , kolektivno/masovno neće biti za pravdu , čast , poštenje i opšte dobro jer uvek se nađe poneka žrtva koja ovog puta nije lično pogođena da brani i opravdava svog tirana i mučitelja.....u psihologiji je poznat taj fenomen , da žrtva , dugogodišnja , u većini slučajeva ima razumevanja za svog zlostavljača i njegovo tiransko nečovečno ponašanje.....
.....ovaj protest , imao ili nemao uspeha - sve jedno , za ovakve žrtve može biti i prosvetiteljski - takozvana sigurna kuća !
 
" U prva dva meseca 2017. godine u Beogradu je izvršeno 25 samoubistava, 58 smrti se vode kao nesrećni slučajevi, a zabeležena su i tri ubistva, pokazuju najnoviji podaci Sekretarijata za upravu - Sektor statistike.U februaru 2017. je bilo čak 14 samoubistava, što je za 40 odsto više nego u istom mesecu prošle godine (10), ali i za 30 odsto više nego u januaru ove (11).

Kada su samoubistva u pitanju najkritičnija je opština Savski venac koja je zabeležila u prva dva meseca ove godine osam ovakvih tragičnih slučajeva od ukupno 25, a za njom slede Voždovac, Zvezdara i Čukarica sa po tri. "
http://www.blic.rs/vesti/beograd/sv...-cak-25-osoba-samo-sebi-oduzelo-zivot/kdb5jqv
 
...uzrok je zaglupljenost / zatupljenost - neprosvećenost stanovništva , koje tone u siromaštvo i bedu gde caruje zlo , neljudskost i ništavilo....tu svak potajno sanja tuđu nesreću kao svoje zadovoljstvo i vazdizanje.....to je naš usud.....mali , ovakvi neprosevećeni narodi nestaju sa lica zemlje.....bivaju potisnuti.....pitanje je , i to veliko , hoće li ostati od na i ime !

....ova bedna rulja , svaki trag svetlosti ima da uprlja , ugasi i vrati se u svoj brlog mračnjački......gotovo da nema čoveka , međ nama , koji može u kontinuitetu da javno podržava samo ideju časti , poštenja , ljudskosti , etike - a da u jednom momentu ne poželi da tu svoju aktivnost ne naplati statusno i status unovči......ćutanje naše elite ne potiče iz njene mudrosti već iz koristoljubive samoživosti....ti samouki fariseji , akademci , plaćeni diplomci i naučno kulturni prvaci , geladaju samo šta da prostru padase i nase - njih nema međ onima koji jarcaju za slobodama....
....gotovo da nema nam spasa !
 
gde nestade onih500.000, 300.000, 100.000 300, 200 ,50 ,3 2,1 i 0, baka , deka tetaka, strina, Siptara,, studenata , Sasa, Vukova i raznih
kevcucih av,av zivotinja,plavo-zutih Alisa iz Zemlje Cuda.....molim minorne licnosti kao Lord G. ili loncic 321 da se ne nadju uvredjeni jer nisu taksativno nabrojaTi.
 
Trinito;bt302328:
gde nestade onih500.000, 300.000, 100.000 300, 200 ,50 ,3 2,1 i 0, baka , deka tetaka, strina, Siptara,, studenata , Sasa, Vukova i raznih
kevcucih av,av zivotinja,plavo-zutih Alisa iz Zemlje Cuda.....molim minorne licnosti kao Lord G. ili loncic 321 da se ne nadju uvredjeni jer nisu taksativno nabrojaTi.

....šta da se radi Trinito - teška su vremena u kojima živimo....diktatura se ukorenila.....kad se ti javiš , odmah mi je jasna ova tvrdnja i njena belodana istina : " Koreni diktature leže u kretenizaciji i zaglupljivanju društva " - See more at: http://www.danas.rs/politika.56.htm...vršinu+isplivaju+najgori#sthash.WjKtlswb.dpuf
 
Poslednja izmena:

Back
Top