Sorc za teretanu

RadoslavT

Početnik
Poruka
26
Ne znam gde da postavim ovu temu, specificna je i nije zajebancija.

Momci, kakav sorc za teretanu nosite ?

Npr. ja kakav god da obucem, budzi se previse i primetim da drugi geldaju..

Necu da mi te gluposti skrecu paznju, ali sta god da obucem, da mi je komotno - a to je obican pamucni sorc i normalne gace, ocrtava se. Valjda takva anatomija...

A necu ni da me nista stiska ni zulja, ne samo zbog osecaja, nego i zbog pokreta pri mrtvom dizanju i sl.

Ne bih ja o tome ni mislio, da nisam uhvatio neke tudje poglede.. Devojke i ajde... one su diskretne i u milisekundi skrenu ako primetim, al nekad neki momci gledaju, bas fiksraju, i u fazonu su ili bulje il ko da su besni, il sta god. Ko da se ja tu namerno nesto ku*cim. Nije mi cilj da se hvalim bilo cime, nego ne znam sta da mislim o ovome i da l uopste da mislim.

Jel ima neko jos takve dileme, jel uopste nekom ovo pada na pamet, je l tu nesto pakujete, krijete, stezete il ko ja opusteno?
 
Sve zavisi kako ti to doživljavaš. Na prvom mjestu, po nekom mom vidjenju je da odabereš šorc koji ti je udoban i komotan, ne kratak ili predugačak, onako pristojne dužine. Ako baš ima potrebe onda preko njega obučeš i adekvatnu trenerku.
Nisi jedini koga muče te "anatomski problemi", i nije da se to ne komentariše.. manje-više svi se gledaju, ništa neobično. Znam i to da su pojedini instruktori ili treneri davali primjedbe da se "olakšamo" prije dolaska.. ako si u vezi i neće ti biti neki problem.
Dakle, ništa ne pakuj niti steži, štetno je to, nezdravo a i pojedine vježbe će ti tako biti skoro pa neizvodljive. Na kraju kao što si napisao, samo opušteno.
 
Ја узнем најстарији шорц који имам или најстарију тренерку коју имам и неке старе цепене мајице, али да добро стоје иако су старе...да се види грађа, и тако идем у теретану. И најстарије и најицепеније патике.

Идем к'о клошар у теретану. Само луд човјек за теретану купује ствари.
 
Каква је то теретана у којоj ти приметиш да други мушкарци фиксирају погледом како ти се шорц буџи док вежбаш и не промениш је.
Најбоље да узмеш дебели кожни шорц на коме се ништа не оцртава. Нешто овако.
 
@Neno

Slazem se. Ali meni sta god da je komotno, ocrtava se ako nosim normalan ves, nema sanse drugacije, razne sorceve sam probao. Ove sto zveraju ne treba da registrujem uopste onda, pa neka napasu oci, to je do njih i nekih kompleksa njihovih il sta god.

@cronin

Velika i popularna u centru, ali i u drugima je isto.

Mnogi pogledaju na blic, zene mi ne smetaju, one i ne blenu, ali neki na klupici sede i vidim direkt gledaju, da l se porede, da l ljubomora pa im tu nesto smeta, il od cele teretane nemaju gde, pa moraju bas tu.

Onda i krenem prema njima, rasirim se i tek na pola puta se sete da skrenu pogled. Jedan na klupici pored mene, ja benc press bucicama, i samo skrenem pogled desno, i on bulji odozgo u moje medjunozje, i onda vidi da ga namunjeno gledam, i pomeri glavu.

Istina jeste da se retko kome istice toliko, ali normalan lagani sorc iz radnje i normalan ves nosim. Pa koji moj bulje, ko da nemaju nesto slicno? To bi mi bilo zadnje na pameti, da nisam primetio takve reakcije kod nekih.

Jednom sam radio mrtvo kad sam nosio neke uze bokserice, i bas tad sam istegao misic donje loze, morao da odmaram nekoliko nedelja, i ne pada mi na pamet da zrtvujem komfornost zbog ovakvih gluposti. Samo mi nije jasno sta takvima prolazi kroz glavu, i samo hocu da konstatujem da je problem u njima sto ne gledaju svoja posla, tj. vezbaju.

Imam par ortaka u teretani, ali glupo mi je donekle da njih pitam za misljenje o ovome, je l ja tu treba da sputavam svoju anatomiju ili drugi da gledaju svoje vezbe, lakse je na nekom forumu na netu pitati.
 
U sustini, mene zanima da l opusteno da vezbam, koliko god se sve budzilo (sto je pirlicno u normalnoj, obicnoj odeci u mom slucaju), a da tipa neko ne misli da se namerno nesto duvam, da sam perverznjak ili tako nesto.
 

Back
Top