Snimljen logor usred Evrope: Ovde Lukašenko drži disidente!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lukasenko ne zuti gace kao Petooktobarci koji su dosli da ukinu verbalni delikt , da bi ga jos jace utvrdil!i.Zatvarajuci ljude u spajz , raspirujuci pandemiju ludila.

Jebbo takvu demo(n)kratiju. Pardon, "demokratiju".

Ovakva je pretnja za covecanstvo.

Kada zlikovci kazu - demokratija ,to znaci ropstvo.
Rat je mir.
Sloboda je ropstvo.
Neznanje je moc.
Tolstoj je u uvodu Ane Karenjine napisao

"Svaka sretna porodica je ista, ali svaka nesretna porodica je nesretna na svoj nacin"

Pogresio je.

Vi luzeri tranzicije ste svi identicni, ko jaje jajetu
 
Tolstoj je u uvodu Ane Karenjine napisao

"Svaka sretna porodica je ista, ali svaka nesretna porodica je nesretna na svoj nacin"

Pogresio je.

Vi luzeri tranzicije ste svi identicni, ko jaje jajetu
Potpuno si u kliseu.
Za tebe postoje samo "vasi" i neprijatelj; kao sto i za njih postoje....i jedni druge gledate preko nisana.

Sto vam ne smeta, pazi cuda, da preletite u neprijateljsku partiju kad ova dodje na vlast.
Sto opet svedoci u stvari, da ste potpuno ista wnago koja mari jedino za svoju pozutelu guzicu.
 
Znam ali od neke 2004. pa do 2011. su mnogi glasali za SRS kod nas, i na zabrinuto pitanje: "Jel hoćete opet da nas NATO bombarduje?"

oni su odgovarali "Ovo je vrli novi svet. Više nema bombardovanja, Putin je povukao nogu."

Kad ono NATO bombardovanje Libije 2011.

To pokazuje da su nas naprednjaci (SRS) dovodili u ozbiljnu opasnost u periodu 2003-2008.
Da li postoji sansa da ti napises bar jednu recenicu da ima smisla, o cemu ti baljezgas kakav SRS kakvi bakraci ako pokusavas da
skrenes razgovor na tvoje besmislice odmah da ti kazem to kod mene ne pali.
Sto se tice napada na Libiju kakve veze imaju sa tim Rusi i Putin? Da li su Rusi imali bazu tamo - nisu
Da li su imali neki ugovor za odbranu - nisu i zasto bi Putina bolela kita za Libiju kad je Gadafi surovao sa talmudistima
Sto se tice kampova pogledaj ovo

https://duckduckgo.com/?q=fema+camps&t=ffab&ia=web
 
Da,
CIA je naterala Buljasenka da njegovi migovi polete, narede civilnom Avionu da sleti van rute, gle cuda tu sidje i 5 njegovih agenata koji prate disidenta na tom istom letu, i odvedu tog disidenta u letnji kamp, sa 3 reda zice, bodljikave

Sve je to CIA namestila.
*******im Avionima naredjenja izdaje CIA, kao i KGB agentima da se vozikaju avionima.

Naredjenja ne izdaju KGB i **********


Jel imas nesto, eventualno, pametno
u vezi decaka sam pisao

a ako je ovako bilo u vezi aviona onda si u pravu
 
Potpuno si u kliseu.
Za tebe postoje samo "vasi" i neprijatelj; kao sto i za njih postoje....i jedni druge gledate preko nisana.

Sto vam ne smeta, pazi cuda, da preletite u neprijateljsku partiju kad ova dodje na vlast.
Sto opet svedoci u stvari, da ste potpuno ista wnago koja mari jedino za svoju pozutelu guzicu.

Јасно је, да је Џег увек против српског суверенитета и слободе.

Српски народ и даље треба да буде робље, Хрватима, Комунистима, Усташама из Стаљинграда, Бошњацима, Случајним Србима, ДругоЈугословенима, некој било којој Коминтерни.

Ту је у питању само корист и корист: Ја па Ја !
 
Nego šta, nego dobar.
Sprema istog takvog sina za naslednika

Да вам је Броз оставио наследника, пребацио би вас у НАТО и ЕУ и било би обрнута ситуација, ко хоће сецесију тај би добио по њокалици. У западној демократији нема сецесије и разваљивања чланица.

Занимљиво је како ти као Титословен не капираш Титославију. Имаш ту подвојеност и проблем ДругоСрбијанства, док Јагуарка врло добро зна зашто је њен Ђед бољшевик срушио демократску и парламентарну монархију (да би теби и мени било горе, а њој боље) !

Јагуарка има врло исправну антисрпску путању у којој хоће себи привилегије (од неке Коминтерне) над несувереним и неслободним српским народом.
 
Да вам је Броз оставио наследника, пребацио би вас у НАТО и ЕУ и било би обрнута ситуација, ко хоће сецесију тај би добио по њокалици. У западној демократији нема сецесије и разваљивања чланица.

Занимљиво је како ти као Титословен не капираш Титославију. Имаш ту подвојеност и проблем ДругоСрбијанства, док Јагуарка врло добро зна зашто је њен Ђед бољшевик срушио демократску и парламентарну монархију (да би теби и мени било горе, а њој боље) !

Јагуарка има врло исправну антисрпску путању у којој хоће себи привилегије (од неке Коминтерне) над несувереним и неслободним српским народом.
Pa ne podržavam ja Komunističku partiju Kine i KGB (komunističku agenciju) nego vi.
 
Pa ne podržavam ja Komunističku partiju Kine i KGB (komunističku agenciju) nego vi.

Znamo mi koga ti i takvi DrugoSrbijanci podržavate !

Nismo mi slučajni Srbi pa da podržavamo Kinu, Rusiju, SAD ili Nemačku !

To vi Hrvati, Bošnjaci, Komunisti, Jugosloveni i sl... radite.

Tradicionalni Srbi danas nisu robovi, već utamničeni od vaših Drugih i Krezubih politika od 1944.g.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top