Shopping

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
43.115
Namera mi je da ovde razmenjujemo iskustva i novosti u vezi soppinga ... gde najčešće kupujemo i šta , koje su nam radnje najdraže i zašto, zašto neke volimo, a druge ne

Jutros sam , razmišljajući šta da obučem po ko zna koji put ustanovila da je 80% moje odeće i obuće kupljen u Fashion&Friends .. i koliko se "namučim" kada treba da kupim nešto van tog lanca.

Nekad sam bila isti takav fan Benetton-a , ali mi se jednom dogodilo da mi je obezbeđenje (dok je još bila radnja na Terazijama) tražilo da pogleda kesu u kojoj je bila kupljena Replay torba i to vrlo bahato, od tada , bez obzira koliko mi se neki komad odeće dopadao ne mogu da ostavim novac ni u jednoj Benetton radnji- taj brend je za mene postao sinonnonim za loše iskustvo

Kakva su vaša iskustva, gde je super shopping, gde treba izbegavati , da li su svi ovako namćorasti kao ja


Ne znam da li postoji tema , a ako naslov ne odgovara neka moderator ispravi i da li je ok navoditi brendove , valjda jeste
 
Ja većinu stvari kupujem online.Praktikujem kad su sezonska sniženja.Iskreno,šoping volim samo uz obilazak nekog grada sa prijateljima, inače me smara odlazak u tržne centre.To mi je ogromno gubljenje vremena i ne volim gužve.Od brendova: kozmetika "Deborah", sportsku garderobu marke Adidas, kožnu garderobu kupujem van zemlje, ostalu garderobu ne držim do brenda, kupujem šta mi se sviđa.
 

Back
Top