Seks kao oružje

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
Javi mi se i iskontrolisem taj nagon.

Kao kada mi se pripisa, pa se strpim dok ne dodjem do wca. Ne pisam svuda okolo, kapiras?
I ne daj boze da nam drustvo ide u pravcu Dine. Ponovno uspostavljanje feudalnog sistema, religiozni fanatizam, tehnokratski ratovi, eugenetika i td. Dina samo prikazuje kooiko to sve odvratno moze da bude, budemo li se razvijali u tom pravcu.
A misliš da ne ide?
Neo feudalizam već nije na snazi?
Nisi masku!
Zabrana kretanja....

Obriši sve što nije po pravilu, iako je cenzura.
Ružičasti svet

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.461
A misliš da ne ide?
Neo feudalizam već nije na snazi?
Nisi masku!
Zabrana kretanja....

Obriši sve što nije po pravilu, iako je cenzura.
Ružičasti svet
To su mere kretanja usled zdravstvenih mera. Da smo jos napredniji, ne bi nam trebale zabrane, nego bi smo se svi pridrzavali svesni toga, a ne dobar deo Danin Kruger. Ali smo sigurno odmakli od 14 veka, kada se smudila kosa ako optuzis feudalca da laze i krade. Spor je proces, na zaloet, jeste, ali mislim da je to jedini pravac. Pre svega iz ekonomskih i ekoloskih razloga.

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
To su mere kretanja usled zdravstvenih mera. Da smo jos napredniji, ne bi nam trebale zabrane, nego bi smo se svi pridrzavali svesni toga, a ne dobar deo Danin Kruger. Ali smo sigurno odmakli od 14 veka, kada se smudila kosa ako optuzis feudalca da laze i krade. Spor je proces, na zaloet, jeste, ali mislim da je to jedini pravac. Pre svega iz ekonomskih i ekoloskih razloga.
Da li su?
To je tvoje mišljenje, ali ne i mišljenje svih, da se sada ne raspravljam, jer nije tema.
A sada nemaš male despote, koji su na vlasti uprkos svih zakonskih prekršaja; koji se postavljaju po partijskoj osnovi, bez prethodnog znanja i zvanja.
Funkcionere u fabrikama, koje ni vreme za penziju nemože da smeni...
Iz ekoloških razloga? :D
Najprjavija smo zemlja u regionu.
A neo despot su videli priliku da ovde još istresu, pa još i po jeftino ceni.
Misliš da rio tinto neće doći, iako smo "mi" to potpisali i odobrili. I, ako ne dođe, misliš da to nećemo debelo platiti. Platićemo, ali sirotinja - raja.

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
Ali: kada se na svim društvenim mrežama cenzuriše, briše, ili se lepi etiketa "lažna informacija" na svaku objavu koja govori o koroni kao o laži...
To nije despotizam, koji udara direktno na slobodu govora.
Nije Despotizam kada ti neko ukine slobodu kretanja, ili kada ti kaže da moraš da se ubodeš?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.461
Da li su?
To je tvoje mišljenje, ali ne i mišljenje svih, da se sada ne raspravljam, jer nije tema.
A sada nemaš male despote, koji su na vlasti uprkos svih zakonskih prekršaja; koji se postavljaju po partijskoj osnovi, bez prethodnog znanja i zvanja.
Funkcionere u fabrikama, koje ni vreme za penziju nemože da smeni...
Iz ekoloških razloga? :D
Najprjavija smo zemlja u regionu.
A neo despot su videli priliku da ovde još istresu, pa još i po jeftino ceni.
Misliš da rio tinto neće doći, iako smo "mi" to potpisali i odobrili. I, ako ne dođe, misliš da to nećemo debelo platiti. Platićemo, ali sirotinja - raja.
Da i to je upravo zbog tog nagonskog razmisljanja. Glasamo za one koji na pokrenu nagon a ne da tragamo za racionalnim resenjima. Kao sto rekoh, spor je proces, na zalost. Ali to sigurno ne znaci da treba sad svi na bahacenje. Ijeeebiga stash, svet je taki, aj sad i ja malo da kenyam okolo.
Vidi, u psihologiji ima jedan zanimljiv zakon pozitivnog ishoda. 3 elementa treba da budu zadovoljena. 1. Da je subjekat zadovoljan ishodom, 2. Da je objekat delovanja zadovoljan i 3. Da je okreuzenje zadovoljno ishodom. Ako ti elementi nisu ispunjeni, nema poz ishoda, nema srece, nema zadovoljstva, ispunjenosti, kako god hoces. Pusti ti nagone i sta vec, ipak si covek. Idi go u sumu i zivi vodjen nagonima, da vidimo koliko ce bilo ko od nas da opstane. Pusti me tih pop neo egzistencijalista. Nemaju oni pojma o cemu pricaju. Ako se ne dozovemo pameti odosmo. Nece biti modernog feudalizma, bice "nas nema".
Vezano za temu. Zene su takve kakve jesu. I cesto se nabada muskarcima da su oni ti koji treba da se menjaju, prilagodjavaju, nadogradjuju. S jedne strane, ti ne mozes zabraniti nekome da vrcka dupetom. To bi krsilo moral slobode, kakav imamo danas. S druge strane muskarci upravo treba da se menjaju, ali ne u ocekivanom pravcu: da se trude oko zena jos vise, nego upravo suprotno. Da steknu imunitet na to, oguglaju ako hoces... Da povecaju kriterijume. Da kriterijum ne bude samo :"e dala mi, posrecilo mi se", ato jeste za vecinu muskqraca. To ustrojstvo je problem. Vec svaki muskarac treba da ima vece kriterijume. Hoces vezu? Da li si ti moj psiholoski gledano zdrav dusevni parter? Imas dupe? Svaka cast, hajde sada da razgovaramo i da vidim kako senponasas prema meni. Da vidis kako ce druga strana brzo da se promeni. Evolucija u sekundi.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.461
Ali: kada se na svim društvenim mrežama cenzuriše, briše, ili se lepi etiketa "lažna informacija" na svaku objavu koja govori o koroni kao o laži...
To nije despotizam, koji udara direktno na slobodu govora.
Nije Despotizam kada ti neko ukine slobodu kretanja, ili kada ti kaže da moraš da se ubodeš?
Hajdemo samo jednostavu dedukciju. Imas antikorona informacije na istom mesti gde ljudi uveliko pricaju da je zemlja ravna. Jedan od najvecih zagovaraca tome je sada izlapeli, rekao bih s problemom ega dr, koji isto se razume u istoriju, politiku, IT i td.. Sta ti to govori?

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
Da i to je upravo zbog tog nagonskog razmisljanja. Glasamo za one koji na pokrenu nagon a ne da tragamo za racionalnim resenjima. Kao sto rekoh, spor je proces, na zalost. Ali to sigurno ne znaci da treba sad svi na bahacenje. Ijeeebiga stash, svet je taki, aj sad i ja malo da kenyam okolo.
Vidi, u psihologiji ima jedan zanimljiv zakon pozitivnog ishoda. 3 elementa treba da budu zadovoljena. 1. Da je subjekat zadovoljan ishodom, 2. Da je objekat delovanja zadovoljan i 3. Da je okreuzenje zadovoljno ishodom. Ako ti elementi nisu ispunjeni, nema poz ishoda, nema srece, nema zadovoljstva, ispunjenosti, kako god hoces. Pusti ti nagone i sta vec, ipak si covek. Idi go u sumu i zivi vodjen nagonima, da vidimo koliko ce bilo ko od nas da opstane. Pusti me tih pop neo egzistencijalista. Nemaju oni pojma o cemu pricaju. Ako se ne dozovemo pameti odosmo. Nece biti modernog feudalizma, bice "nas nema".
Vezano za temu. Zene su takve kakve jesu. I cesto se nabada muskarcima da su oni ti koji treba da se menjaju, prilagodjavaju, nadogradjuju. S jedne strane, ti ne mozes zabraniti nekome da vrcka dupetom. To bi krsilo moral slobode, kakav imamo danas. S druge strane muskarci upravo treba da se menjaju, ali ne u ocekivanom pravcu: da se trude oko zena jos vise, nego upravo suprotno. Da steknu imunitet na to, oguglaju ako hoces... Da povecaju kriterijume. Da kriterijum ne bude samo :"e dala mi, posrecilo mi se", ato jeste za vecinu muskqraca. To ustrojstvo je problem. Vec svaki muskarac treba da ima vece kriterijume. Hoces vezu? Da li si ti moj psiholoski gledano zdrav dusevni parter? Imas dupe? Svaka cast, hajde sada da razgovaramo i da vidim kako senponasas prema meni. Da vidis kako ce druga strana brzo da se promeni. Evolucija u sekundi.
Zar nagonski i primitivno nije da se grupišemo u čopore.
A, opet, delimo se po partijama, ko navija za koga, i zbijamo u grupe...
Trebalo bi da se stekne imunitet - podržavam.
Ne treba biti životinja, već čovek.
Trebalo bi napredovati, ali: da li je tako?
Da li se modeli prošlog ponavljaju, a demokratija - pravo na lične slobode, unutar zakona bledi - jer zakoni sve više i više zadiru u lične slobode?
Da li je normalno da ne odgovoriš na uvrede, iako bi trebao da vratiš istom merom: oko za oko. Da li je nebitno ko je prvi počeo?
Malo je despotiatički pričati da niko nema pojma - a ti, eto, imaš.
Demokratija je pravo mišljenja većine, a ne despotizam, cenzura i diktatura.

Hajdemo samo jednostavu dedukciju. Imas antikorona informacije na istom mesti gde ljudi uveliko pricaju da je zemlja ravna. Jedan od najvecih zagovaraca tome je sada izlapeli, rekao bih s problemom ega dr, koji isto se razume u istoriju, politiku, IT i td.. Sta ti to govori?
Aj'mo obrnutom logikom:
Kada je Galileo jedini govorio da je okrugla...

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.461
Zar nagonski i primitivno nije da se grupišemo u čopore.
A, opet, delimo se po partijama, ko navija za koga, i zbijamo u grupe...
Trebalo bi da se stekne imunitet - podržavam.
Ne treba biti životinja, već čovek.
Trebalo bi napredovati, ali: da li je tako?
Da li se modeli prošlog ponavljaju, a demokratija - pravo na lične slobode, unutar zakona bledi - jer zakoni sve više i više zadiru u lične slobode?
Da li je normalno da ne odgovoriš na uvrede, iako bi trebao da vratiš istom merom: oko za oko. Da li je nebitno ko je prvi počeo?
Malo je despotiatički pričati da niko nema pojma - a ti, eto, imaš.
Demokratija je pravo mišljenja većine, a ne despotizam, cenzura i diktatura.

Aj'mo obrnutom logikom:
Kada je Galileo jedini govorio da je okrugla...
Demokratija ne znaci svako ko kako hoce. Imaju sfere drustva koje su ipak pod kontrolom tela koja su strucna u tome i mnogo bolje znaju od obicnog naroda. Kao sto je medicina. Zamisli da narod demokratski odlucuje sta ce biti sa medicinom. Pa odmah pop s navijacima i ostalim teoreticarima krene na ulice da prikuplja ljude da se povinuju volji bozjoj a ne medicinskom strucnom misljenju.
Demokratija sluzi da narod ne dozvoli meritorkatiji da postane elita, a ne da da misljenje/odluku na sve. Pogotovu uz cinjenicu da ogromna vecina nije edukovana na tematiku.

A šta ćemo sa Njutnobim zakonima, koje kvantna mehanika danas pobija, a sve su učili da je to zakon.
Ili o doseljavanja slovena ovde, da nije bilo Srba pre Nemanjića?
Joj brate, ok.

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
Demokratija ne znaci svako ko kako hoce. Imaju sfere drustva koje su ipak pod kontrolom tela koja su strucna u tome i mnogo bolje znaju od obicnog naroda. Kao sto je medicina. Zamisli da narod demokratski odlucuje sta ce biti sa medicinom. Pa odmah pop s navijacima i ostalim teoreticarima krene na ulice da prikuplja ljude da se povinuju volji bozjoj a ne medicinskom strucnom misljenju.
Demokratija sluzi da narod ne dozvoli meritorkatiji da postane elita, a ne da da misljenje/odluku na sve. Pogotovu uz cinjenicu da ogromna vecina nije edukovana na tematiku.

Joj brate, ok.
E, tek o medicini i njenoj stručnosti nemoj, molim te...
Ne odlučuju pojedinci, već neo despoti.
Kao rokefeler, koji je ukinuo sve vidove medicine, a ostavio samo farmaceutske - jer lekići mogu da se unovče i patentiraju, a: nan, kamilica, bosiljak i seme od kajsije ne mogu.
A onda je otvorio škole, da obučava, znanjem koje njemu odgovara sve buduće lečnike...
Jesi li gledao dokomentarac "istina o raku'?

I misliš da se slučajno u te vode otisnuo i Bil, majstor za operativne sisteme, a sada i za prave viruse?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.461
E, tek o medicini i njenoj stručnosti nemoj, molim te...
Ne odlučuju pojedinci, već neo despoti.
Kao rokefeler, koji je ukinuo sve vidove medicine, a ostavio samo farmaceutske - jer lekići mogu da se unovče i patentiraju, a: nan, kamilica, bosiljak i seme od kajsije ne mogu.
A onda je otvorio škole, da obučava, znanjem koje njemu odgovara sve buduće lečnike...
Jesi li gledao dokomentarac "istina o raku'?

I misliš da se slučajno u te vode otisnuo i Bil, majstor za operativne sisteme, a sada i za prave viruse?
Ovaj.. Aha, ok, onda bi nam bilo bolje da se vratimo na lecenje travama, seci nogu ako dodje do trovanja i to?

milicica&decko

Primećen član
Poruka
920
Pa sta znam čim se priča o tome može i da bude istine...

Da smo realne i skrene postoji vginalna manipulacija. Nekima je to zanimljivo (i ženskom i muskom)...
Možda da budemo iskrene mi obične smrtnice i neuke ženice pa da pođemo:
Od onoga kad nam je zanimljivo kako se trudi pa se malo izmičemo i okolišamo da bi on još malo bio "uporan"
Od onoga kad smo zaboravile na dogovor ili nešto pokvarile ili nešto kupile više nego što treba, pa mu uradimo baš ono što on voli da smirimo tenziju
Od onoga kada pođe sa prijateljima, ili u pab ili na vikend skijanje pa ga zaskočimo baš pred polazak da mu ostane u sećanju šta ima kod kuće

Zla Beba

Domaćin
Moderator
Poruka
3.736
Pa naravno da postoji neki vid manipulacije. Ja naprimjer prvo raspametim žmua u krevetu i dok hvata dah onako znojav i mozak mu je u postkoitualnoj magli kažem : "a samo da znaš juče sam čuknula auto, nije mnogo samo malkice pozada, malo da se prefarba i neće ič da se poznaje i airbagovi da se poprave i šta ono još? A da...i ne mogu zadnja vrata da se otvore ali mislim da to nema veze što ga čuknuh nego nešto zablokiralo? " Na sve to samo prodahće neka si, ko mu ebe mater 😂

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.461
Pa tako i nauce da voze. Kad ga ona odrzava da vidis kako ga pazi. Vozi ko kombi od banke.
Ovako ti placas ona sve komentari sto kaze mini : ko mu ebe mater.
Ma nemoj? Ko ga hebe? Rkne ga preko visokog trotoara ko da ga nema. Ispod tocka gvozdje se cuje ko transformers chi chu chu tju tjuuu.
E kad je bilo, ovo ces ti da platis i plus cu te svakako hebati veceras, da vidis kako licka. Svaki put kad parkira u glavi evrici.

Ko golupcica ga pazi. Haljina ili lim.

Cru*

Poznat
Poruka
9.794
Znamo svi ono kad se devojke / žene naljute na nas, pa ide parola #nešjebat dok se ne odljute. Mogu koristiti isti taj seks zarad neke koristi, ako smo baš toliko zavisni od istog. u suštini, mogu ga koristiti kao oružje.

Kroz istoriju se seks koristio, takođe, kao oružje. Imamo rad u Vijetnamu gde su kur.ve korišćene kao špijuni gde bi izvlačile informacije od američkih vojnika.
Imamo Kleopatru koja je koristila seks i naravno decu koju je izrodila da sačuva Egipat od Rimske imperije.

Da li je moć koju žene imaju putem seksa jača u 21. veku ili je sama uloga seksa kao oružja oslabela?
Nije oslabila.
Nikad to nisam upotrebila.... osim ako se racuna to da ne mogu ni da razmisljam o seksu ako sam besna na tu osobu. Kad sam ljuta samo sto dalje od mene.
I teorija da je seks posle svadje bolji, za mene ne postoji. Nit je bolji, nit je pomirenje.

Citajuci komentare ovde na forumu, podsetim se svaki dan kolika je sreca sto nemam muskarca u kuci.
Neka korist i od Krste.

Ne moze te niko izmanipulisati, ako mu to sam ne dozvolis...
Tako je

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.