Saturn u 6 kuci u vodoliji

Riot

Zainteresovan član
Poruka
150
Sta ova kombinacija daje?
Koliko sam ja malko istrazivao ove pojedinacne aspekte nasao sam dosta slicnosti sa glibom u kome se nalazim.
Po recima drugih ljudi, saturn u vodoliji donosi probleme da se covek uklopi u drustvu i cesto saturn tu tera coveka da bude individualac koji ce eventualno jednog dana biti prihvacen. Ova 6 kuca donosi bolesti,neprijatelje,poslove koje mrzimo da radimo a moramo ih raditi. Ja imam probleme da sam nateran bukvalno da uvedem red u ishranu i cim se ne pridrzavam mog rezima odmah se razbolim. osobe isprastaju zbog lose karme i moraju da otplate je tako sto ce sluziti drugima ili tako sto ce biti maltretirani od strane saturna od strane bolesti,posla koji mrze ili moraju da ga rade duplo vise za isti rezultat ili od neprijatelja. Sve sto ja radim,ja mogu samo na sebe da se oslonim i moram da se otelim od truda da bih nesto uradio. Jos sam primetio da uvek dobijem potrebu da pridjem ili pomognem osobama koje su tuzne ili mi deluju neraspolozeno. Ovaj saturn mi pravi kvadrat sa MC u biku,opoziciju sa plutonom i sekstil sa venerom u 4 kuci.
Ima li ovde neceg pozitivnog u prici,neceg dobrog ili je to tu cisto da me sabotira i muci? Trebam li neku lekciju nauciti,prihvatiti? Ima li nekog izlaza iz ovog?
Koji bi mi posao odgovarao da radim?
 
Treba razvijati otvorenost a moze se desiti nerazumevanje od strane okoline, cak i emotivna razocarenja. Zato ne ocekivati puno od drugih, uzdati se u sebe i svoje potencijale.

Sesto polje pokazuje na neprijatelje koje mozes pobediti ali opet, moras biti obazriv i oprezan.
 

Back
Top