Samoća

Pogledom pratim te dok zavesa peska leluja na vetru i briše miris tvoj.
Nestaješ negde u daljini ne okrećući se, ne govoreći zbogom.
Plima osećanja raste negde duboko u meni, rušeći sve brane davno zaboravljenog asketizma.
Karma.
Tragovi nestaju pred mojim očima odnoseći sa sobom sve uspomene već odavno mrtve, iznova rođene.
Ponovo prelistavam stranice albuma punog tvojih pogleda i tvojih dodira, nemo vrišteći tvoje ime, nadimajući dine nekom ekspanzivnom setom.
Samoća, harajući tim golemim prostorom, nadire u talasima u moje biće i strah od sutrašnjice grebe mi dušu i uspomene na tebe.
Nema te više.
Davno ispričana priča, ponovo umivena stvarnošću, trga krpare trule prošlosti sa sebe.
Sama sam.
Karma.
Ime mi je Sahara.​

orfej sa ibra

Aktivan član
Poruka
1.469
Tragovi nestaju pred mojim očima odnoseći sa sobom sve uspomene već odavno mrtve, iznova rođene.

122316799550a0c6510b929417231422_orig.jpg

A šta ako su tvoji koraci
teški od tvoje istine...

a za njima ne ostaje trag
ni na travi , ni na zemlji,
ni na senokosima...?

:klap:

Kosminica

Aktivan član
Poruka
1.050
Ona je vecna, svi su prolazni. Ona je surova i nike se ne zadrzava. Nju su bogovi kaznili da vecno cezne da nekoga zagrli i zadrzi, ali njene su ruke rastresite i ubojite. Njena ljubav je smrt.

orfej sa ibra

Aktivan član
Poruka
1.469
Nju su bogovi kaznili da vecno cezne da nekoga zagrli i zadrzi, ali njene su ruke rastresite i ubojite.

uspesna-zena-1383735894-19032.jpg

Tragovi u pesku...tragovi u srcu
I TRAGOVI U ZVEZDAMA

Da li si međa ili horizont, ljubavi moja ..?

:klap:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.