sadrzaj sa drustvenih mreza

Naravno. Portali novina koje si pomenuo su deo registrovanih privrednih subjekata sa normalnom zemaljskom adresom i kao takvi podložni tužbama ukoliko objave neku neistinu, klevetu i slično. Dakle za taj sadržaj odgovaraju oni.
Nalozi ljudi sa društvenih mreža su anonimni i kao takvi se ne mogu tužiti, pa bi za njihov sadržaj odgovarala Krstarica. S obzirom na to kakvih tamo izmišljotina ima vrlo brzo bismo imali gomilu problema.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Zanima me razlog zasto ne moze da se kaci sadrzaj,cak ni screenshootovi sa drustvenih mreza,youtube-a,a moze da se kaci sadrzaj sa online portala novina kao sto su Alo,Kurir,021 i tako dalje. Ima li nekog posebnog razloga? Hvala :)
Budalastina,iskreniji je moj komsija baron i pouzdaniji izvor informacija od svakog tabloida
 
Ja ti kažem, jer možeš da registruješ sa imenom kakvim hoćeš i staviš podatke kakve hoćeš. Čak i da ne uradiš to, za lagarije na Fejsu ovde nije odgovarao niko. Jedino su fasovali oni glupaci koji su pod svojim pravim imenom pretili Vučiću ili tako nekom bitnom. Da, i ona profanka za širenje mržnje, lepo stavila pravo ime i sliku.
 
Ma nebuloza mozes da kacis sve sa drustvenih mreza samo da ne bude nesto od toga u uvodnom postu iako ti portali sire mnogo vise lazi
ne moze neka anonimna objava da bude osnova za temu...ti mozes to da spomenes u porukama, ali ne postoji osnova da se tema pokrece na osnovu neproverene i cesto lazne informacije...
zato za pokretanje tema moraju da se koriste validni izvori koje drzava priznaje.
 

Back
Top