Резултати гласања ванредног такмичења на тему - Моје лето -

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad smo već kod njih, možeš li nam otkriti gde je snimljena prva, a na kojoj planini druga fotka?
Naravno, ne moraš, onako me zanima :)
Mogu naravno, morska je iz Podgore, Hrvatska, a planina je naša Zelengora, BiH :heart2:
 
Poslednja izmena:
Ništa, nek Krsta uvede preglede svih fotki i proznih i poetskih konkursa kroz sistem za proveru originalnosti kao na Univerzitetu za doktorske disertacije :lol:... hehe, da se vidi preklapanje.
Ma, ja sam se šalila, da me neki ne shvate ozbiljno. Gde će se sve proveravati... čak se ni diplomski radovi na fakultetima ne proveravaju, a ni master. Nego, pitanje originalnosti je složeno, kako još vidimo za neke političare nikako da se svi usaglase šta je originalno, a šta ne, do kog procenta preklapanja jeste, od kog nije , itd... Za slike je verovatno lakše, ali, mislim... do sada se verovalo ljudima na reč da su baš oni autori fotografija, a ne vidim ni da bi to trebalo promeniti. Većina učesnika konkursa već objavljuje redovno svoje fotografije po temama.
 
ma lagano je provjeriti preko google image search, taj alat je sve bolji i bolji, .... pogotovo cemo provjeriti ako imamo razloga za sumnju. Kao sto je sad bilo, jel' :mrgreen:
s druge strane, u slucaju krive optužbe, veoma lako je dokazati nevinost :lol:

Clipboard02.jpg



Clipboard06.jpg
 
ma lagano je provjeriti preko google image search, taj alat je sve bolji i bolji, .... pogotovo cemo provjeriti ako imamo razloga za sumnju. Kao sto je sad bilo, jel' :mrgreen:
s druge strane, u slucaju krive optužbe, veoma lako je dokazati nevinost :lol:

Pogledajte prilog 1027946


Pogledajte prilog 1027947
Špringeru, nešto ona fotka na planini izgleda kao da si je uzeo od nekud i dodao dvojicu momaka u nju? :mrgreen:
Kako bi se opravdao? :D
 
Ništa, nek Krsta uvede preglede svih fotki i proznih i poetskih konkursa kroz sistem za proveru originalnosti kao na Univerzitetu za doktorske disertacije :lol:... hehe, da se vidi preklapanje.
Mogu ja da testiram za plagijarizam, imam alatkicu za to, msm kad je proza i poezija u pitanju, ali samo ono sto je objavljeno na netu, ofc
 
Mogu ja da testiram za plagijarizam, imam alatkicu za to, msm kad je proza i poezija u pitanju, ali samo ono sto je objavljeno na netu, ofc
Nemoj da mi drmaš konkurse, i ovako su na klimavim nogama. I ne teraj me da moram da budem prost pred ovim ljudima. :D
 
iskreno, činilo mi se da sam je već video, ali nije nemoguće napraviti sličnu. Imamo mi ovde spretnih fotografa koji to znaju da odrade
Нису ли такви или слични сунцокрети већ једном победили на конкурсу овде?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top