Razgovori po kišnom danu: Latinka Perović

Evo opet kazem da je ona djubre, jer po zavrsetku tribine, nije dopusteno publici da postavlja pitanje predavacu... dakle nije bilo demokratije... I dalje mislim da je latinka djubre
Ni jedan profesionalni drugosrbijanac ne veruje u svoju pricu. Ne veruje u tvrdnju o tome kako su granice nevazne,kako je suverenitet nevazan,ne veruje ni da je najvaznije da pozorisne grupe iz Zagreba i Pristine mogu da dolaze u Beograd i priredjuju predstave i sl.
U takve gluposti veruju njihovi sledbenici koji nisu placeni da izgovoraju iste kakav je korisnik Alter_Ego_
 
А зашто сте ви крезубосрбијанци опседнути том Латинком, ко год да је та госпођа у твојим годинама?



Је ли, је л' ти знаш зашто сте толико опседнути том Латинком?

Разумем Мистића, можда је била добра риба пре 70 година, кад су обоје били млади, али...зашто си ти оптерећен том Латинком и њеним латинским именом?
 
Тито када је исекао етатисте 1964-66.године са Ранковићем, одједном су се намножили Леви Либерали.

Када су постали видљиви Леви Либерали, онда је Тито и ове исекао 1972.г.

Алтер, не зна своју другосрбијанску историју !
 
Ево, Глу..тј...Грубана на форуму нема месецима, и онда неко помене ту фамозну Латинку, са латинским именом, и он се одмах појави.

Брже се Групан појави на помен Латинке, него Јанко на помен Додика.
Manje pišem na forumu jer sam angažaovan u aktivnostima Partije časne-Radim sa mladim članstvom.Podučavam ih nekim veštinama i u idejnoteoriskom radu i sve besplatno.Od srca sebe Partiji dajem .Sebe smatram vojnikom Partije.
 

Back
Top