Radnik Mekdonaldsa uhapšen jer je pljunuo gostima u piće

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.291
Okružni tužilac američke države Južna Karolina saopštio je da je jedan radnik Mekdonaldsa uhapšen zato što je pljunuo gostima u dve čaše čaja nakon što su se požalili da piće nije dovoljno slatko.



Zvaničnici su saopštili da je uhapšen Marvin Vašington Džunior (19) protiv koga će biti podneta krivična prijava.

Sigurnosne kamere u restoranu su snimile bahatog radnika u trenutku dok je oblizivao čaše pre nego što je u njih natočio čaj i poslužio goste.

Nakon što su uklonili poklopce na čašama u nameri da dodaju šećer u čaj, gosti su na obodima čaša primetili sluzavu masu i o tome odmah obavestili menadžera restorana.

Povodom ovog događaja, oglasio se i vlasnik Mekdonalds restorana koji je apelovao na svoje goste da ne donose brzoplete zaključke jer je istraga i dalje u toku.

http://www.24sata.rs/vesti/luda-pla...sen-jer-je-pljunuo-gostima-u-pice/40144.phtml

Dobrodošli u Mek! :aha:
 
Koliko li su nas puta napljuvali i ispljuvali po kojekakvim restoranima....fuj,ne smem ni da zamislim:bljak:
Ne bitno je to sto je u pitanju Mek,ne volim ni ja njihovu ,,klopu,,
nego sto je to moguce u bilo kom ugostiteljskom objektu,skoli,bolnici,fast fudu bilo kog tipa,da ne nabrajam,svugde gde se sprema hrana i gde su ne zadovoljni kuvari i pomocnici,sta god da su,pa iz revolta vole tako malo
da nam ,,zacine,,....
Pljuvanje jos i nije strasno kakve sve jos ,,zacine,,mozemo da dobijemo,nicim izazvano:(
 

Back
Top