Прва српска серија на ХБО "Деца зла" Мише Мајића

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
BIZ NEWS

Domaća serija „Deca zla“ od . novembra premijerno na NBO MAX-u​

Biznews
Screenshot-2023-10-27-115422.png

Foto: Promo
27. oktobra 2023.0
Nova serija „Deca zla“ imaće premijeru 2. novembra na HBO Max striming platformi, kada u ponudu dolazi cela sezona.
Radnja ovog trilera smeštena je u Beograd, gde se u kući na Dedinju dešava dramatično ubistvo političara. Nakon što nepoznata osoba ubije žrtvu i ostavi krvavi dukat u njenoj ruci, otvara se niz pitanja i događaja koji moraju biti rešeni. Potraga za ubicom nas uvodi u svet prepun zločina iz strasti, osvete, opomena i simbolike.
Glumačku postavu čine Radovan Vujović, Milica Janevski, Jovana Stojiljković, Zoran Cvijanović, Slaven Došlo, Nikola Kojo, Anica Dobra, Peđa Marjanović, Miodrag Dragičević i mnogi drugi.
Ekranizaciju popularnog trilera “Deca zla”, pisca i sudije Miodraga Majića, koju čine 10 uzbudljivih epizoda potpisuju scenaristi Katarina Mitrović i Bojan Vuletić, dok je režija poverena Ivanu Stefanoviću i Vladimiru Tagiću. Seriju su producirali Telekom Srbija i produkcijska kuća Firefly.

https://www.nedeljnik.rs/domaca-serija-deca-zla-od-novembra-premijerno-na-nbo-max-u/

Читали сте књигу "Деца зла" Мише Мајића?

Ја нисам. Мораћу, као у школици за лектиру, да погледам серију.

Књигу сви који су читали хвале, и пишу како су је прочитали у једном даху.
 
Pre ili kasnije će doći i na naše male ekrane, a do tad mogu da pričekam. Nisam pročitala knjigu, ali me je ova vest podstakla da pogledam makar sinopsis i razmislim da je pročitam pre nego što se serija pusti i kod nas. :)
Glumačka ekipa mi se dopada, a ujedno čestitam svima koji su radili na realizaciji projekta to što će ovo biti prva srpska serija na HBO. Bravo, bravo!
 
Pre ili kasnije će doći i na naše male ekrane, a do tad mogu da pričekam. Nisam pročitala knjigu, ali me je ova vest podstakla da pogledam makar sinopsis i razmislim da je pročitam pre nego što se serija pusti i kod nas. :)
Glumačka ekipa mi se dopada, a ujedno čestitam svima koji su radili na realizaciji projekta to što će ovo biti prva srpska serija na HBO. Bravo, bravo!

Serija je snimljena pre dve godine i niko nije hteo (smeo) da je emituje. Zato i jeste na HBO. Teško da će neki naš kanal da je emituje.
 
Уствари ево нашао сам трејлер. Делује као жешћа њесра.

naprotiv, za razliku od gomile domaćih pokušaja da se snimi krimi/triler (poput "Ubica mog oca", "Državni službenik" i sl ) ova serija je nesto od najboljeg u ovom žanru sto je na srpskom jeziku snimljeno! uostalom, nije HBO bez razloga otkupio!
za svaku preporuku... zaista vredi odgledati!
 
naprotiv, za razliku od gomile domaćih pokušaja da se snimi krimi/triler (poput "Ubica mog oca", "Državni službenik" i sl ) ova serija je nesto od najboljeg u ovom žanru sto je na srpskom jeziku snimljeno! uostalom, nije HBO bez razloga otkupio!
za svaku preporuku... zaista vredi odgledati!
Pazi ja kazem kako mi deluje, ne tvrdim da je tako posto nisam gledao. A deluje vizuelno lose sa losim dijalozima i iznenadjujuce losom glumom. HBO nije merilo kvaliteta. Ali donecu sud kad pogledam makar prvu epizodu.
 
Pazi ja kazem kako mi deluje, ne tvrdim da je tako posto nisam gledao. A deluje vizuelno lose sa losim dijalozima i iznenadjujuce losom glumom. HBO nije merilo kvaliteta. Ali donecu sud kad pogledam makar prvu epizodu.
pogledaj, verujem da se neces pokajati.
ali sam siguran da neces moci da odgledas samo jednu epizodu, nego bar 4-5 u jednom dahu jer je izuzetno zarazna serija ;)
bas napisi svoje utiske posle toga...
 

Back
Top