Protesti zbog poskupljenja šta Srbija čeka?!?

Србија сруши тиранина и буде власт какву прижељкујеш/мо.
Како ће та нова, идеална власт да спусти цене?
ne govorim o vlasti, nego o njegovoj priči kako su skočile cene, a isto i plate koje zamisli čuda, taman pokrivaju poskupljenje. i on to iz hrvatske palamudi.
 
Za sad sam video samo neke proteste u Francuskoj, ali oni bar mogu da utiču na nešto,
Francuska se pita u EU i U NATO vojnom savezu , realno mogu da utiču na nešto za razliku od nas.
Video si i u Pragu, tad ste vrištali: "Evropo, ustaj protiv svoje države!"

Kad je neko pomenuo: "Smemo li i mi protestovati protiv SNS?" dreknuli ste "To ne. Vučić je najlepši Srbin."
 
Čim amerikanci ne izvrše atentat na predsednika znači da je dobar nacifašista.
Ма пусти сад нацисте и фашисте - ако се позива народ на протест ваљда треба да постоји неки циљ (смањење цена, чини ми се) и начин како се он остварује. То сам те питао.
 
345.jpg
 
ne znaš ti ništa hrvatu o životu u srbiji, samo lupaš.
A ti izgleda nemas pojma sta je trolanje :rotf:

Širom sveta protesti zbog poskupljenja šta Srbija čeka??? Šta narod radi? Što ne izlazi na ulice?!??

Protesti širom italije i francuske! Jeli ovo početak velikog ustanka protiv ugnjetavanja običnog naroda?!??

https://24sedam.rs/svet/vesti/16858...-izaslo-na-ulice-zbog-poskupljenja-video/vest
Koji prosvjedi?? Rijetko kad to upali, pogotovo kod nas. Po meni je jedino moguce rijesenje neodlazenje ljudi u markete na par dana.
 
Širom sveta protesti zbog poskupljenja šta Srbija čeka??? Šta narod radi? Što ne izlazi na ulice?!??

Protesti širom italije i francuske! Jeli ovo početak velikog ustanka protiv ugnjetavanja običnog naroda?!??

https://24sedam.rs/svet/vesti/16858...-izaslo-na-ulice-zbog-poskupljenja-video/vest
zato sto kod nas svako ceka da neko drugi uradi nesto za njega.
mi prosto nismo solidaran narod.
kod nas covek vise gleda kako da se umuva i ima povlastice nego kako svi zajedno da sprecimo lose stanje.
 
ne govorim o vlasti, nego o njegovoj priči kako su skočile cene, a isto i plate koje zamisli čuda, taman pokrivaju poskupljenje. i on to iz hrvatske palamudi.
Pa kad je istina.
Ja na svako poskupljenje u Hrvatskoj od srece skacem do plafona, zbog toga sto redovito place idu gore.
U Srbiji je isto tako.
Vrijeme SDP-njarskog i Zutog terora kada su cijene letile u nebesa, a place isle u bezdan srecom je iza nas.
Nikad se bolje nije zivjelo, a rastu standarda ne nazire se kraj.
 
Pa kad je istina.
Ja na svako poskupljenje u Hrvatskoj od srece skacem do plafona, zbog toga sto redovito place idu gore.
U Srbiji je isto tako.
Vrijeme SDP-njarskog i Zutog terora kada su cijene letile u nebesa, a place isle u bezdan srecom je iza nas.
Nikad se bolje nije zivjelo, a rastu standarda ne nazire se kraj.
trolčino
 
Napises cinjenicno stanje sa terena i trolcina si.
Dobro, reci mi onda - kada se u Hrvatskoj i Srbiji bolje zivjelo nego za vremena HDZ-a i SNS-a?
Pa u Hrvatskoj se pod SDP-njarama zivjelo od kuvanih krumpira, stalno su narodu govorili da steze remen, a predsjednikova zena je porucivala da kruv treba sjeci na tanje komade.
 
Širom sveta protesti zbog poskupljenja šta Srbija čeka??? Šta narod radi? Što ne izlazi na ulice?!??

Protesti širom italije i francuske! Jeli ovo početak velikog ustanka protiv ugnjetavanja običnog naroda?!??

https://24sedam.rs/svet/vesti/16858...-izaslo-na-ulice-zbog-poskupljenja-video/vest

Чекају вероватно тебе да се скинеш коначно са мреже и да уместо интеренет илегалца поведеш народ на улицу. Док се то не догоди, увек је лепше бити интернет опозиционар. Мало твит, мало статус, мало смајли, нека форица, лајкови од истомишљеника и све је кул.
 
Širom sveta protesti zbog poskupljenja šta Srbija čeka??? Šta narod radi? Što ne izlazi na ulice?!??

Protesti širom italije i francuske! Jeli ovo početak velikog ustanka protiv ugnjetavanja običnog naroda?!??

https://24sedam.rs/svet/vesti/16858...-izaslo-na-ulice-zbog-poskupljenja-video/vest

Ми из удржења фриленсо таксо адвокатуре сматрамо да у овом моменту када је безпорески систем заживео

никако несме бити ометана ова , по нас јако повољна економска ситуација
 
Širom sveta protesti zbog poskupljenja šta Srbija čeka??? Šta narod radi? Što ne izlazi na ulice?!??

Protesti širom italije i francuske! Jeli ovo početak velikog ustanka protiv ugnjetavanja običnog naroda?!??

https://24sedam.rs/svet/vesti/16858...-izaslo-na-ulice-zbog-poskupljenja-video/vest
Zat ti zaista ocekujes da srpski narod ustane i buni se???? Pa to je u 90\% slucaju narod bez trunke samopostovanja po kome mozes da pisas do mile volje. Onih 10% su nemocni da ista promene posto su okruzeni bolidima i bednicima koji bi se prodali za kilo brasna.Jefinije i gluplje nacije nema u Evropi.
 
Zat ti zaista ocekujes da srpski narod ustane i buni se???? Pa to je u 90\% slucaju narod bez trunke samopostovanja po kome mozes da pisas do mile volje. Onih 10% su nemocni da ista promene posto su okruzeni bolidima i bednicima koji bi se prodali za kilo brasna.Jefinije i gluplje nacije nema u Evropi.
Ponavlja se vreme kad će neko za 20 god. da hvali vladavinu Žva, jer nakon nje će da se vrati u period gologuzije koji mu i pripada, ne svi, neko će da pribegne preletanju, ali dobar deo njih.
 

Back
Top