Jennifer Jennin Elita Poruka 19.733 14.05.2018. u 00:37 - Proporcije #176 Little Redhead: Kliknite za proširenje... Ovaj Kitić buckama digao samopouzdanje, neka je baš tema: zdravije je mršavije, vitko je najbolje, ali ima vrlo lepih punijih žena kojima kg dobro stoje (znaju da ih nose)
Little Redhead: Kliknite za proširenje... Ovaj Kitić buckama digao samopouzdanje, neka je baš tema: zdravije je mršavije, vitko je najbolje, ali ima vrlo lepih punijih žena kojima kg dobro stoje (znaju da ih nose)
macka vracarka Veoma poznat Poruka 13.093 15.05.2018. u 18:47 - Proporcije #178 tab503: Ako zanemarimo idealne mere, sta mislite da je za zenu bolje..da ima visak ili manjak kila? da je punija ili mrsavija? i sa estetske i sa zdravstvene strane. Kliknite za proširenje... Kada je mladja da je vitkija a sa godinama malo da se zaokrugli...izgleda jedrije i bolje. E sad treba naci meru.
tab503: Ako zanemarimo idealne mere, sta mislite da je za zenu bolje..da ima visak ili manjak kila? da je punija ili mrsavija? i sa estetske i sa zdravstvene strane. Kliknite za proširenje... Kada je mladja da je vitkija a sa godinama malo da se zaokrugli...izgleda jedrije i bolje. E sad treba naci meru.