Prilagoditi prostor za odrzavanje koncerta vremenskim uslovima?

Postoje informacije da su u Indjiji posle koncerta RHCP svi zaglavlili u blatu.
Sinoc na koncertu Ramstajna u Beogradu ponovo svi u blatu.

Zbog cega se prostor za odrzavanje ne prilagodi potrebama posetilaca?

Da li je to neka vrsta ritualnog ponizenja?

Ili nezainteresovanost?
Ovog puta ti moram reci odluka organizatora da pretvori gledaoce u svinje...

Jer sam video kako su na beerfestu jeftinim senom resili problem blata...
To je jeftino resenje, a video sam i kako se radi skuplje resenje, isto je bio festival, Beogradski , ali tu su doneli plastikanere , ploce od 60cm i tako napravili ulice, bulevare i onda se i kad padne dosta kise odrzi trava i cvrstina na velikim parcicima gde je podrzano ...
Meni se svideo taj festival, ali nije mnogo posetilaca van satri bilo , plasili se ljudi a moglo je slobodno...

ne znam kkoliko kostaju te plasticne ploce koje se spajaju , ali da radi posao radi....

Eto to je moje iskustvo , i video sam da ljudi znaju da to postoji i ko hoce on to moze da ponudi , ali mislim da ljudi na blkanu uzivaju da se blatnjave....videcemo na temi...ja mislim da je tako....reci ce da nema nacina da se to odradi ili sta vec, cuveno to kosta pa je normalno da se svi usvinje...
Mene su ubedjivali na beer festu pre ovog sena, u isto to , pa je seno spasilo stvar jedne godine, samo sto beerfest nece da plati ono plasticno poplocavanje...tako da je posle bilo normalno sto su svi kao svincici....kao mladi smo , to nam je zelja od malena na selu , kao ja nisam nikad bio u selu i sljapkao kao mali po baricama tople letnje kise....jesam ali nije to to..
 

Back
Top