PRIKLJEŠTIO MI JE NOGU! PRATIO ME!

Jeste, najlakse je tesiti se da se verovatno znaju od ranije i da je devojka na neki nacin kriva zbog onog sto je snaslo, zakljucak koji u potpunosti odslikava bespomocnost ovog naroda.

Deluje tako, kao da su nesto pricali i svadjali se.


Gde se vidi da je joj držao pčku.

Na snimku, nije je pipao po stomaku da vidi da li je trudna.
 
Evo i ovaj Nedić iz SnS vlasti je isto silovatelj žena..

https://www.blic.rs/vesti/politika/...i-jer-je-nasrnuo-na-njihovu-drugaricu/ww76qv5

Ovo tek sad vidim, :evil: zataškavala se i ova vest na ovom sendvič forumu, strašno šta je uradio...
Svaka čast Zvezdinim navijačima što su zaštitili nedužnu devojku...
Tako su trebali i ovi iz tramvaja... Umesto da su na stadione išli i naučili viteškim vrednostima, oni tračare po komšiluku i forumima.

Nedić je bio član JSdfkp uprave, sad operiše oko KKp. pljačke novca iz budžeta, puštao je iz zatvora njegove grobare krimose, mračne sliovateljske vrste. Nismo isti mi Zvezdini i prtizanovi navijači, to su dva sveta.

Ovaj tramvaj silovatelj.. ne znam čiji je navijač... ali verovatno njegov grobar, jer ima crnu majicu, samo nejasno jel su oni svi takvi bolesnici mali ili nameštaju ovo radi spina javnosti.. Da javnost ne primeti da otimaju 1 Milion evra iz budžeta i besplatnih akcija Aerodroma, Nisa, telekoma da finasiraju novog trilateralnog rimikatoličko mafiosa trenera i stoto pojačanje raspalom KKp klubu, kome sav trud uzalud, Zvezda će vladati i košarkom bar još 10 godina.
 
Pa odavno je poznato sta je SNS ... skup olosa, lopova, ubica , silovatelja itd ...

Jedan od njih je i Simo Spasic.

YPrk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTWpjN01EQV8vYTQzZTJjMGIzMzVlMTUzZDlhNzRmZjBlMDIzN.jpg


Silovao bivšu ženu i ošišao je nožem

NIŠ - Simo Spasić (47) iz Obilića, predsednik Udruženja porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji, uhapšen je u Nišu zbog sumnje da je u noći između 3. i 4. januara silovao svoju bivšu suprugu Sandru Stanković (31). Spasić je, kako saznajemo iz izvora bliskih istrazi, negirao da je počinio silovanje, ali mu je nakon saslušanja u Okružnom sudu u Nišu određen pritvor u trajanju do 30 dana.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/silovao-bivsu-zenu-i-osisao-je-nozem/6zvksen

I svi se kunu u Srbiju a pre toga u SNS , posto bez SNSa njima nema Srbije.

Brzo zaboravljamo ...

Stari drugari ...

index.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top