Preminuo frontmen naše poznate grupe

zaluđenik

Domaćin
Poruka
3.775

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2024&mm=01&dd=06&nav_id=2461230

Preminuo frontmen naše poznate grupe​

Danas je preminuo frontmen benda "Alisa", Miroslav Živanović - Pile. Tužne vesti na društvenim mrežama podelio je njegov brat.
IZVOR: B92 SUBOTA, 6.01.2024. | 17:49


Podeli


368739400659984a074367662529531_v4_big.jpg



"Dragi prijatelji, Sa velikom tugom vas obaveštavam da je danas preminuo moj prijatelj, brat i lider našeg benda "Alisa", Miroslav Živanović - Pile. Počivaj u miru prijatelju moj sa tvojim anđeoskim glasom, dostojnim nebeskom svodu", napisao je.


Podsetimo, Pile je imao duet sa Lepom Brenom "Posle devet godina".
 
Zašto clickbait?
Eh, zašto. Jer će kvazinovinarski ološ na svemu da skuplja klikove, pa i na smrti ljudi. Krajnje odvratna sorta ljudi, gnušam ih se. Da je pameti, to bi moglo da se reguliše zakonom, ali pameti nema.

A baš mi žao čoveka, volim da slušam Alisu, imaju dobru muziku i tekstove.
 
Eh, zašto. Jer će kvazinovinarski ološ na svemu da skuplja klikove, pa i na smrti ljudi. Krajnje odvratna sorta ljudi, gnušam ih se. Da je pameti, to bi moglo da se reguliše zakonom, ali pameti nema.

A baš mi žao čoveka, volim da slušam Alisu, imaju dobru muziku i tekstove.
Trebao si izabrati druge novine čiji naslov nije clickbait. Ovako promovišeš ta smeća
 
Trebao si izabrati druge novine čiji naslov nije clickbait. Ovako promovišeš ta smeća
Ništa ja nisam izabrao niti promovišem. Možda misliš na postavljača teme, za koga se slažem da je mogao da izabere drugi portal. Ja sigurno ne bih stavio klikbejt naslov. Naprotiv, ja bih menjao naslove na Krstarici da ne budu klikbejt da imam tu mogućnost, ali to mogu samo na podforumima koje moderišem (Igre bez granica i Fotografija).
 
Ja sam preneo vest odakle sam je pročitao. Naslov teme je takav jer je takav naslov na b92. Čini mi se da ima nešto u pravilima foruma o tome.
Volim i dan danas da slušam njihove pesme i ..be mi se za klikbejt naslov, žao mi je čoveka. Ako vam se ne sviđa, niko vas ne tera da čitate. Toliko. Neću da se nastavljam ni sa kim.
 

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2024&mm=01&dd=06&nav_id=2461230

Preminuo frontmen naše poznate grupe​

Danas je preminuo frontmen benda "Alisa", Miroslav Živanović - Pile. Tužne vesti na društvenim mrežama podelio je njegov brat.
IZVOR: B92 SUBOTA, 6.01.2024. | 17:49


Podeli


368739400659984a074367662529531_v4_big.jpg



"Dragi prijatelji, Sa velikom tugom vas obaveštavam da je danas preminuo moj prijatelj, brat i lider našeg benda "Alisa", Miroslav Živanović - Pile. Počivaj u miru prijatelju moj sa tvojim anđeoskim glasom, dostojnim nebeskom svodu", napisao je.


Podsetimo, Pile je imao duet sa Lepom Brenom "Posle devet godina".
Iskreno nikad čula za taj duet , i mislim da nije po tome poznat, nego
 
Bio sam u studiju koji je držao njegov bubnjar u Sarajevskoj, baš mi je žao i šokirao sam se iskreno... Legenda 80-ih, slava mu.
Imali su imidž k'o Kjur, zvuk baš i ne (osećaj za romantiku nasprema njima - k'o mesec i sisa), ali su bili autentičan srpski bend. Šteta. :confused::(
 
Poslednja izmena:

Back
Top