Pozajmili pare od dadilje pa pobegli ostavivši joj njihovu petomesečnu bebu

Sensei

Master
Moderator
Poruka
69.922
Gospođa Ju, žrtva ovog bizarnog slučaja koji je bio na naslovnicama u Kini više od mesec dana, tvrdi da ju je unajmio par u Harbinu, u provinciji Heilongđang, da brine o njihovom novorođenom sinu za mesečnu platu od 7.000 juana. (oko 1.000 dolara).

Ubrzo nakon što su sklopili dogovor, roditelji su rekli gospođi Ju da moraju da putuju u Tjenđin da bi dobili značajno nasledstvo, uključujući imovinu i luksuznu robu, i pitali su ih da li može da im pomogne sa zajmom za advokate i papirologiju.

Kao osiguranje da će joj vratiti, par joj je pokazao fotografije robe koju su navodno nasledili, kao i vlasničke papire za hotel. Štaviše, odlučili su da ostave dete kod dadilje dok sve sređuju u Tjenđinu, pa je gospođa Ju pretpostavila da nema razloga za brigu.

Pogrešila je.

1715364801192.png
 
Prema rečima gospođe Ju, ona nije primila platu od novembra prošle godine, uprkos tome što se brinula o detetu nakon što su njegovi roditelji nestali. Da stvar bude još gora, pozajmila im je i značajnu sumu novca, uključujući svoju životnu ušteđevinu i novac koji je pozajmio od brata, misleći da će joj roditelji vratiti kada se dočepaju pozamašnog nasledstva. Sve u svemu, ona tvrdi da joj se duguje preko 110.000 juana (15.600 dolara).

„Dala sam im svu svoju ušteđevinu, ali od novembra prošle godine nisam dobila nikakvu platu“, požalila se gospođa Ju. „Oni mi duguju platu i novac koji sam pozajmila od brata.
 
Očajna žena je novinarima pokazala slike skupih satova, automobila i drugih luksuznih predmeta koji su uključeni u nasledstvo koje su roditelji deteta navodno dobili.

Gledajući unazad, priznaje da su mogli sve da lažiraju kako bi joj prevarili njenu skromnu ušteđevinu, dodajući da je nakon uvida u vlasničke papire hotela u Harbinu pronašla tragove digitalnog uređivanja.

Osim toga, priča da je nasledstvo poteklo od čoveka sa kojim je majka deteta izlazila više od jedne decenije nikada nije zvučala istinito, ali ona je dopustila da je prevari.

1715364990264.png
 
Gospođa Ju, žrtva ovog bizarnog slučaja koji je bio na naslovnicama u Kini više od mesec dana, tvrdi da ju je unajmio par u Harbinu, u provinciji Heilongđang, da brine o njihovom novorođenom sinu za mesečnu platu od 7.000 juana. (oko 1.000 dolara).

Ubrzo nakon što su sklopili dogovor, roditelji su rekli gospođi Ju da moraju da putuju u Tjenđin da bi dobili značajno nasledstvo, uključujući imovinu i luksuznu robu, i pitali su ih da li može da im pomogne sa zajmom za advokate i papirologiju.

Kao osiguranje da će joj vratiti, par joj je pokazao fotografije robe koju su navodno nasledili, kao i vlasničke papire za hotel. Štaviše, odlučili su da ostave dete kod dadilje dok sve sređuju u Tjenđinu, pa je gospođa Ju pretpostavila da nema razloga za brigu.

Pogrešila je.

Pogledajte prilog 1545473
penzija..sam
nešto si zgrešio
 

Back
Top