Potrebna pomoć pri odabiru srednje skole

posle obično ima da se uči na fakultetu tako da ne znam koliko se provlačenje kroz školu baš isplati ... mada kod mene su najbolje prošli oni koji su bili ok đaci al ne baš skroz budale, znači skroz provlačenje a posle fakultet jedino ako baš znaš šta hoćeš
imaš i dizajnersku školu i arhitektonsku i onu neku tehnoart ili kako se zove ali valjda to već znaš i sama ... tu verovatno ima i neka provera crtanja za upis
 
uh sad videh bodove

a u bg gimnazije uglavnom preko 80 http://srednjeskole.edukacija.rs/zanimanja/drustveno-jezicki-smer-gimnazija

pogledaj , mozda 7 na zvezdari

ili mladenovac ili lazarevac

sta da radis kad nisi ucila na vreme

zapni ovu god max

7 je valjda mirijevo
sv. sava i 14. su verovatno taj rang a na normalnijem su mestu ... kažu da je 10 nešto postala popularna, mislim da je i ona važila za lakšu
ili 12
mad aopet pričam po nekim utiscima, nisu konkretni podaci
 
posle obično ima da se uči na fakultetu tako da ne znam koliko se provlačenje kroz školu baš isplati ... mada kod mene su najbolje prošli oni koji su bili ok đaci al ne baš skroz budale, znači skroz provlačenje a posle fakultet jedino ako baš znaš šta hoćeš
imaš i dizajnersku školu i arhitektonsku i onu neku tehnoart ili kako se zove ali valjda to već znaš i sama ... tu verovatno ima i neka provera crtanja za upis
u gimnaziji ima po 15 predmeta a nju ne zanima otprilike 12 i sto bi se onda cimala smucice joj se zivot posle toga
 

Back
Top