После короне

KraNp

Veoma poznat
Poruka
10.404
Ево, леж'о сам десет дана кући због омикрона. Добро ми је али осећам оне пропратне појаве које сви имају. Имам гребање у грлу, немам чуло мириса и оно што ме посебно чуди......по цео дан усна дупља ми је сува. Да ли је неко од вас имао омикром и после њега да је осећао сувоћу усне дупље ?
 
Ево, леж'о сам десет дана кући због омикрона. Добро ми је али осећам оне пропратне појаве које сви имају. Имам гребање у грлу, немам чуло мириса и оно што ме посебно чуди......по цео дан усна дупља ми је сува. Да ли је неко од вас имао омикром и после њега да је осећао сувоћу усне дупље ?
Suvoca usta je normalna pojava
 
Ево, леж'о сам десет дана кући због омикрона. Добро ми је али осећам оне пропратне појаве које сви имају. Имам гребање у грлу, немам чуло мириса и оно што ме посебно чуди......по цео дан усна дупља ми је сува. Да ли је неко од вас имао омикром и после њега да је осећао сувоћу усне дупље ?
Kod omikrona se ne gubi culo mirisa, imas mozda deltu, a najverovatnije nemas nistaz;)
 
Kod omikrona se ne gubi culo mirisa, imas mozda deltu, a najverovatnije nemas nistaz;)
Ишао у КОВИД амбуланту. Извадио крв, брис, снимак плућа и рекли ми да сам позитиван. Читава она маса људи у амбуланти прича да има исте симптоме као ја. Прво почиње као тешка прехлада. Грозница, температура, хладноћа.
 
Ишао у КОВИД амбуланту. Извадио крв, брис, снимак плућа и рекли ми да сам позитиван. Читава она маса људи у амбуланти прича да има исте симптоме као ја. Прво почиње као тешка прехлада. Грозница, температура, хладноћа.
Juce sam citala da je u Srbiji delta jos uvek aktuelna, moguce je da je kod tebe bas delta ( mislim
zbog gubljenja mirisa), ali posto je proslo vec deset dana, odsedi jos 4-5 dana kod kuce pa si posle slobodan
covek.Za taj osecaj suvih usta uzmi one bonbone sa limunom, limunov sok, mozda i zvakace gume,
sve to naravno bez secera.
 
Ево, леж'о сам десет дана кући због омикрона. Добро ми је али осећам оне пропратне појаве које сви имају. Имам гребање у грлу, немам чуло мириса и оно што ме посебно чуди......по цео дан усна дупља ми је сува. Да ли је неко од вас имао омикром и после њега да је осећао сувоћу усне дупље ?
i posle korone korona

Кад пролази ?
7 do 10 dana
 
Ево, леж'о сам десет дана кући због омикрона. Добро ми је али осећам оне пропратне појаве које сви имају. Имам гребање у грлу, немам чуло мириса и оно што ме посебно чуди......по цео дан усна дупља ми је сува. Да ли је неко од вас имао омикром и после њега да је осећао сувоћу усне дупље ?
jel si malaksao?
 
Ево, леж'о сам десет дана кући због омикрона. Добро ми је али осећам оне пропратне појаве које сви имају. Имам гребање у грлу, немам чуло мириса и оно што ме посебно чуди......по цео дан усна дупља ми је сува. Да ли је неко од вас имао омикром и после њега да је осећао сувоћу усне дупље
можда да пробаш са ориблетама...
испробано, добре су оне са жалфијом и мислим Ц витамином.
и још једне, заборавих како се зову, имају у себи исландски лишај.
наравно без шећера.. чисто нешто да имаш у устима, па можда произведеш пљувачку.
а успут, годе грлу...
биће да још ниси прездравио...
буде тако и код свих других прехлада. запуше се све оне повезане цевке,
дишеш на уста, и буду сува.

није моје искуство, јер ме корона, или шта већ заобилази :D

ако се добро сећам крајем овог месеца си требао на операцију дебелог црева.
то се одгађа, или ћеш ипак на транџирање ;)

како год, поздрав и срећно!
 
Мени данас први дан без температуре од понедељка а данас се супруга разболела.
Не знам о каквом омикрону је реч пошто су ми симптони као и свих ранијих година када ме поткачи неки грип.
Исто сам и сада поступио. Доста чајева, ракија, и јео сам само тако.
Данас већ на ногама али још ровит.
Назовите то како хоћете само ме не трпајте у то ковид лудило јер је то грип као што је био и свих претходних година али неки кратког даха.
 
Мени данас први дан без температуре од понедељка а данас се супруга разболела.
Не знам о каквом омикрону је реч пошто су ми симптони као и свих ранијих година када ме поткачи неки грип.
Исто сам и сада поступио. Доста чајева, ракија, и јео сам само тако.
Данас већ на ногама али још ровит.
Назовите то како хоћете само ме не трпајте у то ковид лудило јер је то грип као што је био и свих претходних година али неки кратког даха.
је л кувана ракија :lol:
 
можда да пробаш са ориблетама...
испробано, добре су оне са жалфијом и мислим Ц витамином.
и још једне, заборавих како се зову, имају у себи исландски лишај.
наравно без шећера.. чисто нешто да имаш у устима, па можда произведеш пљувачку.
а успут, годе грлу...
биће да још ниси прездравио...
буде тако и код свих других прехлада. запуше се све оне повезане цевке,
дишеш на уста, и буду сува.

није моје искуство, јер ме корона, или шта већ заобилази :D

ако се добро сећам крајем овог месеца си требао на операцију дебелог црева.
то се одгађа, или ћеш ипак на транџирање ;)

како год, поздрав и срећно!
Отишо 14. да ми дају упут за хирурга кад ми рекоше да докторка има корону. А ја једва стојим на ногама мислећи да сам прехлађен. Одем одмах у ковид амбуланту и урадим анализе. Испостави се да је и ја имам. Рекоше ми да дођем 1. фебруара јер ће докторка гастролог бити тада у ординацији.
 
Отишо 14. да ми дају упут за хирурга кад ми рекоше да докторка има корону. А ја једва стојим на ногама мислећи да сам прехлађен. Одем одмах у ковид амбуланту и урадим анализе. Испостави се да је и ја имам. Рекоше ми да дођем 1. фебруара јер ће докторка гастролог бити тада у ординацији.
брзо ће и тај дан.. сад си се окалио, на неко време, и на корону.
таман да те оперишу, и да се опоравиш...
 
Отишо 14. да ми дају упут за хирурга кад ми рекоше да докторка има корону. А ја једва стојим на ногама мислећи да сам прехлађен. Одем одмах у ковид амбуланту и урадим анализе. Испостави се да је и ја имам. Рекоше ми да дођем 1. фебруара јер ће докторка гастролог бити тада у ординацији.
Nije ni to daleko,nadam se da ce biti operacija na vreme.
 

Back
Top