Pomeranje granica

Pa izbacite pp i avatare i dobijes to.
Ma ne, govorim o sebi. Krsta je i zamišljena za druženje, preko 45 kafana ima.. A opet, lepo bi bilo da makar mi koji volimo baš tematski forum imamo svoje teme, što i imamo, tako da svako radi što želi 😊. uzgred, tema sexu pitalice mi je zato kul, jer svako piše odgovor, svoj ličan. sad ću da je ponovo izbacim.
 
Ma ne, govorim o sebi. Krsta je i zamišljena za druženje, preko 45 kafana ima.. A opet, lepo bi bilo da makar mi koji volimo baš tematski forum imamo svoje teme, što i imamo, tako da svako radi što želi 😊. uzgred, tema sexu pitalice mi je zato kul, jer svako piše odgovor, svoj ličan. sad ću da je ponovo izbacim.
Hteo sam predložiti temu ali ne znam da li bi bila odobrena.
Lične erotske priče,iskustva,dešavanja.
Ukoliko misliš da je ok,da ima zainteresovanih možeš otvoriti i ti i kao moderator kontrolisati sadržaje
 
O tome sam pregovara la sa Tabom. Problem su delovi pravilnika. Svakako će da izađe jedna, ali moram dobro smisliti okvire.
kad budes razgovarala sa njim ucini mi malu uslugu i pitaj ga dokle ce odredjeni modovi sa politike da ignorisu moje postove kao sto to radi straks konstsntno.

ne moras da objavljujes...kazi mu da ako zeli da pisem mora da ih opameti...ako ne zeli, onda je ok, sve jasno ko dan. i cenim da zna o cemu je rec al se pravi blesav po obicaju.

pozzz
 
Ja sam se danas smejala jako.
Prvo zvala sam lika i teh. sluzbe, pristao je da mi instalira na lap top sta treba.
Onda dodju rtg tehnicarri, opaljenu su skroz, zezaju se, kaze ovaj jedan sta meni fali, javi se kad budes htela da budemo zajedno 🤣
A moja organizaciona iza coska haha hihi 😀
Show, zezala me.
Nisam ja kriva sto sam sarmantna 🤣
A lik visok preko 2 metra, kaze ima 137 kila 😂😂😂
Pa ni luda, to je zivotinja hehehe
 
Ja sam se danas smejala jako.
Prvo zvala sam lika i teh. sluzbe, pristao je da mi instalira na lap top sta treba.
Onda dodju rtg tehnicarri, opaljenu su skroz, zezaju se, kaze ovaj jedan sta meni fali, javi se kad budes htela da budemo zajedno 🤣
A moja organizaciona iza coska haha hihi 😀
Show, zezala me.
Nisam ja kriva sto sam sarmantna 🤣
A lik visok preko 2 metra, kaze ima 137 kila 😂😂😂
Pa ni luda, to je zivotinja hehehe
Ne znam za žene važi obratno, one mršave ce te rasturiti, kondicija je bitna.
 

Back
Top