Polako malo da li primećujete da Vučić pominje milijardu dolara kao da je milion?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nesko101

Elita
Poruka
17.849
Autorska tema
Juče mi je zasmetalo kada je Vučić u Crnoj Gori pomenuo kako će autoput ka istoj da košta milijardu i po evra ali kaže dobro imaćemo a govori kao da je u pitanju samo nekoliko miliona evra.
Odakle su te pare?
Ja mislim da ih nabavlja tamo gde je i dao Kosovo i Metohiju tim istima.Niko to u Srbiji ne istražuje kao da je normalno.
Definitivno Vučić se igra sa inteligencijom svakog građanina Srbije.
 
Autorska tema
Juče mi je zasmetalo kada je Vučić u Crnoj Gori pomenuo kako će autoput ka istoj da košta milijardu i po evra ali kaže dobro imaćemo a govori kao da je u pitanju samo nekoliko miliona evra.
Odakle su te pare?
Ja mislim da ih nabavlja tamo gde je i dao Kosovo i Metohiju tim istima.Niko to u Srbiji ne istražuje kao da je normalno.
Definitivno Vučić se igra sa inteligencijom svakog građanina Srbije.
Krade iz poste i drzavnih kasa
 
Niko im nije kriv kada podržavaju psihotrimera.

Nije baš tako.

Ne razumeš najbolje doktrinu radikalske kulturne revolucije.

Njen cilj je razaranje tradicije i društvenih odnosa da tačke apsolutne dominacije primitivizma.

U praksi to znači, život će moći da žive samo podobni i poslušni introvertnom sadisti, svi ostali će biti zgaženi.

Dugove će vraćati potomstvo nepodobnih, nad njima vladaće njiihova privilegovana deca koja će zaduživati praunuke nepodobnih.

Srbija i dalje ne razume od kolike je životne važnosti da se prekine to varvarsko Vrzino kolo uništenja koje vode najgluplji ali najalaviji u ovoj državi.

Ne mogu da kažem među Srbima jer varvari nisu Srbi.
 
Poslednja izmena:
Autorska tema
Juče mi je zasmetalo kada je Vučić u Crnoj Gori pomenuo kako će autoput ka istoj da košta milijardu i po evra ali kaže dobro imaćemo a govori kao da je u pitanju samo nekoliko miliona evra.
Odakle su te pare?
Ja mislim da ih nabavlja tamo gde je i dao Kosovo i Metohiju tim istima.Niko to u Srbiji ne istražuje kao da je normalno.
Definitivno Vučić se igra sa inteligencijom svakog građanina Srbije.
pa kad moze amerika da se igra inteligencijom svojih gradjana pa cak i inteligencijom nemaca, francuza, svedjana............sto se ne bi Vule sa nama igrao.
 
oce kazes da da su svi na zapad sa nizu inteligenciju ?
Не, само су заглупљенији од нас; ми смо се експерименту прикључили касније, а издржали много горе ствари.
После свега што је Србе снашло последњих 'пар векова- нас је много теже слагати.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top