Pokloni se i počni

Kako započinjete konverzaciju s nekim ko vam se dopada? Prijateljski sa skrivenim namerama, otvoreno flertujući ili nešto treće? Bojite li se odbijanja, ismevanja etc?
Не размишљам о о одбијању идем па како буде. Углавном волим да будем спонтан и духовит.. кад измамим њен осмех лакше иде разговор. Нисам навалентан.
 
u zivotu se nisam obratila muskarcu koji mi se svidja.
jer, veoma retko mi sve svidja neko sa kim nisam pricala. dakle, obrnuto..prvo prica, posle svidjanje.
a i ako se to cudo desi, nema sanse u ovom zivotu da ja pridjem nekom..
nekad , u proslom zivotu, umela sam poslati pp nekom forumasu prva..:prstic:
 
U danasnje vreme nikad lakse omogućen pristup.Gledam mog sina , pocne da je prati na nekoj od drustvenih mreza, lajkuje, posalje neki smajlic, razmene par poruka i eto ih na kafi.Devojke su jos napadnije , koliko primetih. Moderne tehnologije su omogućile i ovim stidljivima a i manje samopouzdanima da steknu sigurnost u sebe, iza monitora su, idu po sistemu APP ..
 
U danasnje vreme nikad lakse omogućen pristup.Gledam mog sina , pocne da je prati na nekoj od drustvenih mreza, lajkuje, posalje neki smajlic, razmene par poruka i eto ih na kafi.Devojke su jos napadnije , koliko primetih. Moderne tehnologije su omogućile i ovim stidljivima a i manje samopouzdanima da steknu sigurnost u sebe, iza monitora su, idu po sistemu APP ..
Šta je sistem APP?
 
Не започињем. Ма како старомодно звучало за мене је ловац мушког рода, а како се још увек осећам као жена очекујем да друга страна прва иступи.
Бити одбијен није ништа страшно, ако је на културан начин. Исмевају јадни и искомплексирани, па је то њихов проблем а не оних који су одбијени. Ови други су се спасли беде.
Слажем се са тобом од а до ш
 
Jednostano, dešavalo mi se da pomislim da nešto može da bude i otvoreno to kažem ili pozovem na izlazak i devojka mi kaže da nije zainteresovana.
Kad sam bio mlađi, problem mi je bio da uopšte pitam, onda sam pitao sve direktnije da bih brzo znao na čemu sam.
Mislim, ne znam kako drugi, ali mislim da ne možeš da očekuješ da svako uvek prihvati. Nekad pomešaš ponašanje sa flertovanjem, nekad ljudi samo flertuju, a neće ništa više, nekad se šale...
Samo kulturno i bez ljutnje.
Hvala na razumnosti i odgovoru!

Kada kazes "pitao sve direktnije" da li mislis na nesto slicno ovome: https://www.b92.net/zivot/komentari.php?nav_id=2193536 ?
Sudeci po ovim komentarima, ovo i nije tako "cudno" pitati, kao sto sam mislio.
 
Njah. Taman sam se državnim poslom izlečila od napada panikah. Mislim da opalim nešto u smeru first world problems...

Ja ti to preventivno. Naime, u slučaju da ga simpatiše, to znači da se kod nje skoro sigurno grupiše klaster osobina kojih nisam fan. Nacionalizam, tradicionalizam, svetosavlje, rasizam, homofobija, patrijarhat, teorije zavera, Zvezda, Đoković.

Pa da nas poštedim oboje neizbežnih budućih problema.
 

Back
Top