Poco X3 pro samo se ugasio

wolfhoundns

Početnik
Poruka
1
Dobar dan, jutros dok je bio na punjaču hteo sam da namestim alarm i telefon se samo ugasio. Probao sam sve, ne reaguje, ne pali, kad je na punjaču ne svetli lampica. Verujem da je matična ploča otišla. Pitanje ako se zameni matična da li će mi ostati podaci koji su bili u domu. Slike itd...tu mi je bukvalno sve, hvala
 
Ako zamenite matičnu ploču na svom Poco X3 Pro, postoji visok rizik da će podaci biti trajno izgubljeni. Matična ploča sadrži deo memorije telefona gde su smešteni podaci, a zamena matične ploče obično podrazumeva i zamenu ove memorije.

Da biste sačuvali podatke pre nego što pokušate s bilo kakvim popravkama, evo nekoliko koraka koje možete preduzeti:

  1. Proverite napajanje: Pokušajte da koristite drugi punjač i kabl kako biste bili sigurni da problem nije u napajanju.
  2. Softverski reset: Pokušajte da pritisnete dugme za uključivanje i dugme za smanjenje jačine zvuka zajedno i držite ih nekoliko sekundi. Ovo može izazvati softverski reset koji može rešiti manje probleme.
  3. Prebacivanje podataka na računar: Ako imate pristup telefonu putem računara preko USB kabla, prebacite sve važne podatke na računar dok još uvek možete pristupiti memoriji telefona.
Ako ovi koraci ne reše problem, i odlučite se za zamenu matične ploče, velika je verovatnoća da će podaci biti izgubljeni. Ako su podaci veoma važni, možda biste želeli kontaktirati profesionalne servise za oporavak podataka kako biste videli da li postoji mogućnost spašavanja informacija s oštećenog uređaja. Ovi servisi mogu pružiti stručnu pomoć i opremu potrebnu za pokušaj oporavka podataka.
 
To se ništa ne isplati popravljati to su lepljeni telefoni. Tu i tamo mikrofon, zvučnik i nešto slično sitno kakva crna ploča to je tanko i kilavo flešovano do petnih žila da radi neko kratko vreme posle prodaje naivčinama.

To na sajtovima tipa kupujemprodajem to su sve okoreli prevaranti koji prodaju te flešovane kineze.

Daš 150 evra i misliš da si kao kupio smart telefon sa super karakteristikama u stvari su ti uvalili flešovan digitron :lol:
 
To se ništa ne isplati popravljati to su lepljeni telefoni. Tu i tamo mikrofon, zvučnik i nešto slično sitno kakva crna ploča to je tanko i kilavo flešovano do petnih žila da radi neko kratko vreme posle prodaje naivčinama.

To na sajtovima tipa kupujemprodajem to su sve okoreli prevaranti koji prodaju te flešovane kineze.

Daš 150 evra i misliš da si kao kupio smart telefon sa super karakteristikama u stvari su ti uvalili flešovan digitron :lol:
Kineski kontakti su losi, razlabave se i kraj. Ne moze vise da se puni...
Sta god da sam uzeo kinesko bilo punjac za cigare, bilo slusalice, imao sam problem sa kontaktima,
pa sam morao da bacim...
 

Back
Top