Planiranje života

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.975
Zamislite da imate dovoljno novca da do kraja života obezbedite sve potrebe sebe i svoje porodice. Šta biste to promenili u životu? Kako biste živeli svoj život?
Ovde ne mislim na putovanja, auto, kuću i sl. Podrazumeva se da biste sebi prvo obezbedili osnovne stvari koje sad nemate.
Mislim na vrstu posla kojim biste se bavili, aktivnosti na koje biste trošili novac. Šta biste radili i kako biste isplanirali svoj život?
 
Zamislite da imate dovoljno novca da do kraja života obezbedite sve potrebe sebe i svoje porodice. Šta biste to promenili u životu? Kako biste živeli svoj život?
Ovde ne mislim na putovanja, auto, kuću i sl. Podrazumeva se da biste sebi prvo obezbedili osnovne stvari koje sad nemate.
Mislim na vrstu posla kojim biste se bavili, aktivnosti na koje biste trošili novac. Šta biste radili i kako biste isplanirali svoj život?
Danas se zivot tesko moze isplanirati. Mogu se imati neke smernice ali na duzi period, nema sanse. Svetom vlada ludilo i niko ne zna sta ce biti za 3 godine a kamoli za neki duzi period.
 
Zamislite da imate dovoljno novca da do kraja života obezbedite sve potrebe sebe i svoje porodice. Šta biste to promenili u životu? Kako biste živeli svoj život?
Ovde ne mislim na putovanja, auto, kuću i sl. Podrazumeva se da biste sebi prvo obezbedili osnovne stvari koje sad nemate.
Mislim na vrstu posla kojim biste se bavili, aktivnosti na koje biste trošili novac. Šta biste radili i kako biste isplanirali svoj život?
Bavila bih se istim poslom koji i sad radim ali mnogo rasterećenije. Ne bi me više bilo briga kakav outcome imam, da li imam 2 ili 10 radova godišnje. Radila bih isto ovo ali sa ljubavlju i rasterećeno dakle od toga šta će ljudi reći, da li ću upasti na neki projekat, da li imam dovoljno rezultata. Jer bih imala dovoljno da ne brinem.

Znači, skoro isti planovi, ne bi se menjali. Razlika bi bila u nekom osećaju bezbrižnosti.
 
Ne volim ništa da planiram. Ranije sam nešto planirala..i ti planovi su, iz raznoraznih razloga, propadali.

Kada bih imala dovoljno novca, kada bih bila bogata, pomagala bih ljudima koji su bolesni, siromašni..Ali tu pomoć ne bih razglasila, radije bih volela da ostanem anonimna kada su u pitanju donacije.

Otvorila bih svoju izdavačku kuću i kupila prava za knjige kojih nema u knjižarama, a čija potražnja postoji. Tako bih došla do knjiga koje ne želim samo ja, već i mnogi drugi čitaoci.

Ulagala bih u svoje znanje kako bih i sama mogla da pišem dobre i kvalitetne knjige :)

I..verovatno ništa ne bih mnogo menjala u svom životu, sem spomenutog.
 
Zamislite da imate dovoljno novca da do kraja života obezbedite sve potrebe sebe i svoje porodice. Šta biste to promenili u životu? Kako biste živeli svoj život?
Ovde ne mislim na putovanja, auto, kuću i sl. Podrazumeva se da biste sebi prvo obezbedili osnovne stvari koje sad nemate.
Mislim na vrstu posla kojim biste se bavili, aktivnosti na koje biste trošili novac. Šta biste radili i kako biste isplanirali svoj život?
Не бих живела много другачије што се свакодневних потреба тиче, то сам сигурна. Мање- више би живот био сличан осим посла. Редила бих нешто креативно, што ме радује и од чега ми не зависи преживљавање. Нисам амбициозна, не би ми требало признање, него лично задовољство. Такође, најлепши део дана не бих била у канцеларији него напољу.
 
Što mislim da reče Kurt Kobejn, 'cilj mi je da zaradim 3 miliona dolara, i da se posle drogiram do kraja života'. Možda bih malo više putovao, mada sam lenj i za to, bolja hrana, tako neki luksuzi. Možda bih i dalje uglavnom leškario, sprdao se po društvenim mrežama i dalje. Ne znam.
 

Back
Top