Pitam za drugaricu

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.314
Culi ste sigurne za one osobe koje kažu idem po cigarete i nikad se više ne vrate kući ?

I zaista ih niko nemoze pronaći

Sad je jasno dok su godinama išli po cigarete i pusili oni su mozgali i tom danu kad će otići po cigarete i produžiti dalje bez da se vrate

Sad se nas dve pitamo šta je tu sve potrebno i realno ja sam rekla jedino na konju da odbegnes lociraju auto i mobilni i dok ti noge peres na nekoj rijeci u nekoj vukoebini oni te opkole i vrate kući

Šta mislite gde nestaju osobe koje odu po cigarete i nikad se više ne vrate ?

stranac119

Legenda
Poruka
73.716
Culi ste sigurne za one osobe koje kažu idem po cigarete i nikad se više ne vrate kući ?

I zaista ih niko nemoze pronaći

Sad je jasno dok su godinama išli po cigarete i pusili oni su mozgali i tom danu kad će otići po cigarete i produžiti dalje bez da se vrate

Sad se nas dve pitamo šta je tu sve potrebno i realno ja sam rekla jedino na konju da odbegnes lociraju auto i mobilni i dok ti noge peres na nekoj rijeci u nekoj vukoebini oni te opkole i vrate kući

Šta mislite gde nestaju osobe koje odu po cigarete i nikad se više ne vrate ?
Mozda skontaju...da je pusenje stetno!?

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.