pick me

Paula

black cat
Moderator
Poruka
26.930
Elem na par tema na forumu primetila sam da se pominju tzv pick me žene. Koliko sam razumela, to je tip žene koja će se u muškom društvu posebno isticati dodvoravajući im se sa željom da joj neko uvali penis. 🥰 Bilo ko, ili poseban neko, to nisam utvrdila.

Zašto bi to ponašanje bilo uvredljivo za nekoga? 😊 Neku drugu ženu npr. I šta mislite o tome?

Elem na par tema na forumu primetila sam da se pominju tzv pick me žene. Koliko sam razumela, to je tip žene koja će se u muškom društvu posebno isticati dodvoravajući im se sa željom da joj neko uvali penis. 🥰 Bilo ko, ili poseban neko, to nisam utvrdila.

Zašto bi to ponašanje bilo uvredljivo za nekoga? 😊 Neku drugu ženu npr. I šta mislite o tome?

Ja samo poznajem fine ženske
Pomenutu vrstu nemam u društvu

🤷🏻‍♀️

Ove teme na ljisu više nisu za klasičan svijet

to na srpskom (iako je strana reč) zovemo kokete.

Елем, не могу да избројим колико пута сам прозвана једном од ,,пиик ми" жена а заправо се само супер проводим, зезам и време потрошим у занимљивим и забавним дискусијама.
Е сад, оне које то не умеју природно и са лакоћом, сигурно то виде као напор уложен у анимирању мушкараца.
Авај, то је толико нетачно јер ,,пиик ми" женске то раде прикривено, лајковима, шифрама кроз музику и ппеима 😆

Ове као ја су само лајаве језичаре које воле да се зезају..

Zašto bi to ponašanje bilo uvredljivo za nekoga? 😊 Neku drugu ženu npr. I šta mislite o tome
Ако има шарма и зна да контролише ситуацију(мало је таквих), може бити шармантно,прово са стилом.
Ако је љана,онда ме ситуација подсећа на сточну пијацу са све вагом.

Није увредљиво за другу жену уопште. Може сметати само некој без самопоуздања која би волела да се исто намеће али не уме.
Али за мој појам наметати се је исто што и просити пажњу. Мени би било испод части.
Свако се истакне на неки свој, ненаметљив начин и привуче баш кога треба.

Па мало је више од кокете, осим кокетирања ту је подилажење мушкарцима...хмм, да више је
Мене је једна другарица у више наврата дефинисала као кокетну. Што ме је баш зачудило. А она је сва "хи-хи-хи" фазон.

Мене је једна другарица у више наврата дефинисала као кокетну. Што ме је баш зачудило. А она је сва "хи-хи-хи" фазон.
Буквално. Ја се одувек контам са мушкима, са дечацима се одувек дружила, чак су ми ментално блискији па је логично да имамо много заједничких тема а онда те хихи класичне флертуше мене доживе као конкуренцију...а ја ортак. 🙄

Back