"Ovo znači rat!" Hezbolah gađao izraelsku vojnu bazu, stigla strašna odmazda: Izrael zasuo Liban projektilima, kruže jezivi snimci

Против обе стране. :)
Је ли је толико тешко разумети да неко може да буде против обе стране у тим сукобима?
Ок је, буди ти против обе стране, али немој да повезујеш палестински Отпор са нашим приликама јер једно са другим везе нема.
 
То је покрет отпора који је, после вишегодишњег ционистичког тероризма, решио да узврати ударац!
Tako što otima civile koji veze sa Izraelom nemaju? Ti stvarno veruješ u to što pišeš?
 
Синко не борим се ја против никога
Сувише сам се ствари нагледао и и наживео у прелазним временима и био као сведок да би ја гинуо више за ичије идале .
Гледам на ствари објективно и реално као сведок времена од 50 их година па до дана данашнјег
Баш ме занима од кад си ти постао свестан на коју се страну пиша , а на коју сере ?
Значи уместо да у твојим годинама радиш нешто паметније, ти проводиш време на онлајн форуму објашњавајући зашто су једни терористи бољи од других?
 
Tako što otima civile koji veze sa Izraelom nemaju? Ti stvarno veruješ u to što pišeš?
Израел и отима и убија цивиле. Заправо,више од 20 000 палестинских душа, цивила, су побили.

Па ти сад види.
 
Значи уместо да у твојим годинама радиш нешто паметније, ти проводиш време на онлајн форуму објашњавајући зашто су једни терористи бољи од других?
Treba dostići nivo da možeš komotno da provodiš vreme i kanališeš ga kako ti želiš i možeš !
Ne brini moj život u RL je jako bogat i ispunjen
Sad trenutno imam vremaena čekam proleće da odradim neki poslič i dovoljno mi za iduću godinu . posle ču s"jeseni opet na net da prosvetljujem neprosvetljene !
Imam misiju :mrgreen:
 
Против обе стране. :)
Је ли је толико тешко разумети да неко може да буде против обе стране у тим сукобима?
Da ne bude nesporazuma , strana koja zabrani plovidbu , uvede zonu zabrane plovljenja , možda jeste prekršila odredbe u vezi slobode transporta u međunarodnim vodama međunarodnog javnog prava ali nije teroristička . Da je teroristička onda bi sa punim pravom svako SAD zvanično mogao proglasiti kao terorističku državu jer je ta zemlja ubedljivo najviše proglašavala takve zone bez odobrenja S.B.
 
Treba dostići nivo da možeš komotno da provodiš vreme i kanališeš ga kako ti želiš i možeš !
Ne brini moj život u RL je jako bogat i ispunjen
Sad trenutno imam vremaena čekam proleće da odradim neki poslič i dovoljno mi za iduću godinu . posle ču s"jeseni opet na net da prosvetljujem neprosvetljene !
Imam misiju :mrgreen:
Ех те благодети комунизма. :mrgreen:
 
Ех те благодети комунизма. :mrgreen:
Да ! Комунизма, Социјализма, Демократије, СНС диктатуре....
Треба достићи тај ниво да те не дотиче ни једна власт
Онда се можеш посветити лјудским и узвишенијим ствариме
А то је километрима далеко од тебе :fdlan:
 
Да ! Комунизма, Социјализма, Демократије, СНС диктатуре....
Треба достићи тај ниво да те не дотиче ни једна власт
Онда се можеш посветити лјудским и узвишенијим ствариме
А то је километрима далеко од тебе :fdlan:
Откуд знаш да ја већ нисам на том нивоу?
Видео све стране, па ме не интересује ниједна?
Мени лепо.
 
Израел и отима и убија цивиле. Заправо,више од 20 000 палестинских душа, цивила, су побили.

Па ти сад види.
Ne, uopšte sad ne pišemo o tome, već o terorističkom napadu. Sada gledamo odogovr Izraela na taj napad.
 
Изгледа да је рат између Хезболаха и Израела званично почеоХезболах је покренуо велики ракетни напад, гађајући штаб северне команде ИДФ-а у Сафеду, оставивши најмање двоје мртвих и седам рањених.
Борбени авиони израелског ратног ваздухопловства сада изводе велики талас тешких ваздушних напада у Јужном Либану, као одговор на Хезболахов напад на Сафед
Израел је такође почео да бомбардује цивилна места и градове као у Гази.
Хезболах има ракетни арсенал способан да узврати ударац. :think:
 
А , животно си заинтересован шта ја пишем ? :fdlan:
Можда имам фетиш.
А можда сам и превише тврдоглав да изађем из дебате коју не могу да добијем.
Ко ће га знати.
 
Можда имам фетиш.
А можда сам и превише тврдоглав да изађем из дебате коју не могу да добијем.
Ко ће га знати.
O , pa samosvestan si . Biće nešto od tebe !
Ja ću da izadjem ipak je meni vreme dragocenije !:bye:
 
🇱🇧⚔️🇮🇱 Вођа Хезболаха: Појачаћемо нападе на Израел

Хезболах ће извршити одмазду над Израелом, а мете неће бити само војне, рекао је лидер Хезболаха Хасан Насралах.

„Непријатељ ће крвљу платити што је пролио крв нашег народа“, упозорио је Насралах.

🚀 t.me/istocni_front
 

Back
Top