OVO DOSAD NISTE VIDELI! Dačića na poligrafu ispitivao osuđivani krimos! PROPUST BEZBE

Da vidimo šta kazu na sajtu te očigledno još jedne u nizu od stranih sluzbi kreirane druzine...

https://www.poligrafcentar.rs/
POLIGRAF CENTAR IZ BEOGRADA JE ČLAN EVROPSKE POLIGRAFSKE ASOCIJACIJE I ZVANIČNI PARTNER AMERIČKE POLIGRAFSKE ASOCIJACIJE, REGULATORNOG TELA I NAJVEĆE I NAJRELEVANTNIJE ASOCIJACIJE I ORGANIZACIJE ZA POLIGRAFSKA ISTRAŽIVANJA I STANDARDIZACIJU NA SVETU

Zvuči kao što je to još Orwel opisao kao "Ministarstvo istine..."



I ne...nije to tek propust nasih sluzbi...jer nemoguće da su toliko nesposobne i smotane...pre ce biti da su i one pod kontrolom CIA-e...


...
 
POLIGRAF CENTAR IZ BEOGRADA JE ČLAN EVROPSKE POLIGRAFSKE ASOCIJACIJE I ZVANIČNI PARTNER AMERIČKE POLIGRAFSKE ASOCIJACIJE, REGULATORNOG TELA I NAJVEĆE I NAJRELEVANTNIJE ASOCIJACIJE I ORGANIZACIJE ZA POLIGRAFSKA ISTRAŽIVANJA I STANDARDIZACIJU NA SVETU-po meni nije validno.

Pa naravno da nije validno..., ali kad nam takvi nevalidni jašu i sprdaju ministra dakle drzavu...onda ti je jasno u kojem smo mi ćorsokaku kao narod i drzava...


...
 
Da vidimo još malo o toj druzini zvanoj "Poligrafski centar Srbije"... :

Naši poligrafski ispitivači su profesionalno obučeni i sertifikovani od strane Evropske, Britanske i Američke poligrafske asocijacije

Naš centar je stalni član Evropske, Britanske i Američke poligrafske asocijacije

Dakle u prevodu = BND, Mi6 i CIA...:rtfm:

Sa preko 10 godina iskustva, možete biti sigurni da znamo šta radimo

10+ godina oni pletu obavestajnu mrezu znači? :eek::eek::eek: Ccc...:roll:

A evo i "detektivske agencije" preko koje se vrse poligrafisanja...

https://www.detektivskaagencija.rs/

Detektivska agencija ANONIMUS plus iz Beograda, Vaš najbolji izbor za profesionalnog privatnog detektiva u Srbiji. Detektivska agencija ANONIMUS plus je licencirana detektivska agencija, sa licencom broj 15-2631/4, izdatom od MUP-a Srbije, u skladu sa zakonom o detektivskoj delatnosti. Detektivske poslove obavljaju isključivo licencirani privatni detektivi, sa višedecenijskim iskustvom u bezbednosnim strukturama - BIA, VBA, UKP i SBPOK - direkcija policije.


:eek::eek::eek:


Dakle hej...imaju čak i licencu MUP-a...:whistling:
A poligrafisani Ministar je bio i Ministar MUP-a...

Sve ti jasno...
Ovu rijaliti drzavu i njene pajace na vlasti kontrolišu CIA, Mi6, BND i ostala zapadna obavestajna bratija...:roll:

...:
 
Poslednja izmena:

Back
Top