Otkup telefona pomoc!

Hteo sam da se bavjm poslom preprodaje telefona, gako sto sam kupovao telfekne preko kupujemprodajem i prodavao ih za 20e vise. Ali se to slabo isplatilk. Mene zanima odakle kupuju ili odkupljuju telefone ovi preprodavci i gde ih prodaju.

Svaki odgovor bi bio od pomoci!!
Otkupis ako je zakljucan po povoljnijoj ceni i onda otkljucas i prodajes ili ako ima neku manju falinku poput baterije pa to mozes da sredis ,treba pratiti oglase redovno ako ces time da se bavis.
 
godinama se razvija biznis

bilo koji biznis

recimo ja hocu da prodam telefon , odem u grad i svratim u prvu prodavnicu

ne mogu da trazim ni oglase ni da idem daleko da trazim nekog u krnjaci ili na vidikovcu

znaci da moras da upoznas ljude sa mogucnoscu otkupa i da ponudis neku povoljnost, recimo da ides kod njih na adresu
 
Otkupis ako je zakljucan po povoljnijoj ceni i onda otkljucas i prodajes ili ako ima neku manju falinku poput baterije pa to mozes da sredis ,treba pratiti oglase redovno ako ces time da se bavis.
1. da bi otkljucao tel;efon treba ti zestoko znanje
2. da bi na modernim telefonima zamenio bateriju-opet-treba ti:znanje + oprema....
@ Sama tema-malo bzvz pitanje-radis nesto a ne znas kako to da radis? Mislim ono-na tebi je da nadjes nacin a ne da ti neko drugi to odradjuje. Mene bi bio blam i da pitam iskreno.
 
Menjaju stakla, zvučnike, baterije, poliraju, farbaju ugl muljaju i varaju. Kome se žuri daje jeftinije bilo da je frka ili jednostavno hoće nešto novije i skuplje. To sam davno video sa komponentama za kompjutere. Bila je krema koja je svake godine ili pola kupovala ono što je najbrže na svetu. Prosečna grafa recimo kao nova bude prodata jedno 5 puta.
 
1. da bi otkljucao tel;efon treba ti zestoko znanje
2. da bi na modernim telefonima zamenio bateriju-opet-treba ti:znanje + oprema....
@ Sama tema-malo bzvz pitanje-radis nesto a ne znas kako to da radis? Mislim ono-na tebi je da nadjes nacin a ne da ti neko drugi to odradjuje. Mene bi bio blam i da pitam iskreno.
Sve se to nauci ,ima milion tutorijala na netu ,samo kompjuter ,kablovi i udri .
Naravno bez opreme nista .....
 
Hteo sam da se bavjm poslom preprodaje telefona, gako sto sam kupovao telfekne preko kupujemprodajem i prodavao ih za 20e vise. Ali se to slabo isplatilk. Mene zanima odakle kupuju ili odkupljuju telefone ovi preprodavci i gde ih prodaju.

Svaki odgovor bi bio od pomoci!!
Нађи неки поштен пос'о.

Више се исплати.
 

Back
Top