Osmi mart

Могу замислити ту крајње хипотетичку ситуацију.

Добија каранфил за 8. Март.
- Хвала, али знаш да цвећаре раде сваки сваки дан?
Следеће године не добија каранфил.
Malo mi je glupo takvo razmisljanje.
Pa sta ako cvecare rade svaki dan?
Ne kupujemo bas svaki dan cvijece,nije ono bas jeftino,nego uglavnom za praznike i neke prigode.
A ako je i osmi mart praznik,zasto bi se neko durio ako dobije cvijet?
Nisam za skupe poklone,ali znak paznje prema bliskim osobama nece nikom naskoditi.Ni onom ko poklanja,ni onom ko prima poklon.
Trebalo bi da se ljudi trude da jedni drugima uljepsaju dan nekim sitnicama.Ne samo osmog marta...ali ne treba ni taj dan ignorisati,ako je vec proglasen praznikom.
I zene koje gundjaju ili im se ne svidja ako im neko nesto poklanja za osmi mart i komentarisu zasto samo tog dana poklon i slicno...po meni su nepristojne.
Bilo kad i bilo kojim povodom,ako ti neko nesto pokloni,red je da se zahvalis...a ne da budes neljubazna i kazes nesto u stilu recenice iz uvoda.
 
Kumunjarski praznik.

Prilika da se mazne dupla gaža.

Ne kupujem nikom ništa.

Ženu izvedem devetog na neko mirno mesto.
Bas ti je fora.
To bi isto bilo kao kad bi joj rodjendan bio danas,ali ti joj iz principa cestitas sutra...kad to vec nije ni bitno jer taj dan joj vise nije ni rodjendan,ni praznik.
A niko ti ne brani da zenu izvedes i osmog i devetog.E,tad bi bio vec pravi dzentlmen.
 
8 March Love GIF
 
Bas ti je fora.
To bi isto bilo kao kad bi joj rodjendan bio danas,ali ti joj iz principa cestitas sutra...kad to vec nije ni bitno jer taj dan joj vise nije ni rodjendan,ni praznik.
A niko ti ne brani da zenu izvedes i osmog i devetog.E,tad bi bio vec pravi dzentlmen.
Kako, leba ti, kad osmog sviram ceo dan i celu noć?
Da je povedem da me gleda kako radim?
 
Goran Bogdan jutros je na veoma originalan način čestitao ženama 8. mart. Pozirao je nasmejan u bade mantilu i imao je crveni karmin.

„Srećan nam 8. mart. Trebaće nam…”, napisao je u opisu.

Clipbogdan.jpg
 
danas deca postavila snimak tuce u ucionici i nastavnicu koja ulazi u ucionicu i krece da razdvaja decu
kada ih je zadvojila gomilu jedan decak iz gomile joj je dao buket cveca u ime celog odelenja
...deca su simulirala tucu da bi svojoj nastavnici dali cvece za 8.mart..bilo je simapticno
 

Back
Top