Optimizacija sajta / prvo indeksiranje

Kako da uradim optimizaciju / prvo indeksiranje da bi se moj sajt www.rissoftver.rs posle kucanja kljucne reci pojavi na guglu stranici? Kljucne reci uneo sam u SEO optimizaciju u wordpresu. Sajt je kod www.unlimited.rs probajdera. Ili ako neko od vas to radi neka mi se javi na rmihajlovic57@gmail.com
Rade, hvala
Najvise zavisi od toga koliko sajtova linkuje tvoj sajt, nekad su i kljucne reci bile aktuelne, ne znam sad dal je, a ako google-u das pare
za reklamiranje ima odmah da ode gore :>P
 
SEO optimizacija je izuzetno važna u današnje vrijeme jer omogućava web stranicama da postignu viši rang u rezultatima pretraživanja na Googleu i drugim pretraživačima. To povećava vidljivost vaše stranice, privlačeći više posjetitelja i potencijalnih klijenata. SEO usluge pomaže u poboljšanju korisničkog iskustva, čineći web stranicu brzom, korisnom i kompatibilnom s mobilnim uređajima. Pored toga, optimizacija za pretraživače gradi kredibilitet i povjerenje vašeg brenda, što je ključno za dugoročni uspjeh.

Google Ads, s druge strane, omogućava brzo ciljanje potencijalnih kupaca putem plaćenog oglašavanja. Ovo je efikasna strategija za brzo povećanje prometa i konverzija, jer vaši oglasi mogu biti prikazani ljudima koji aktivno traže proizvode ili usluge koje nudite. Google Ads također nudi fleksibilnost u smislu proračuna, omogućavajući vam da kontrolišete koliko trošite i da plaćate samo kada netko klikne na vaš oglas. Ovo može biti izuzetno korisno za testiranje novih tržišta, promociju specijalnih ponuda ili događaja, i za postizanje trenutne vidljivosti na tržištu.

U kombinaciji, SEO i Google Ads predstavljaju snažan marketing alat, gdje SEO pruža dugoročnu vrijednost i organski rast, dok Google Ads nudi trenutne rezultate i dodatno ciljanje. Oba pristupa zajedno mogu znatno povećati online prisutnost i efikasnost vašeg poslovanja u digitalnom svijetu.
 

Back
Top