Opojni miris reči

.

Moraš da budeš oprezniji
sa nežnim rečima,
suviše često ti iskliznu sa usana..
I onda ih vetar požude
zaplete u moju kosu.
Kad se počešljam
one zalepršaju zanosno
ispred mene
i zamirišu opojno.
Omamljena,
otvaram im vrata svog srca
i one bešumno
po njemu klize,
korakom lovokradice.
Kad me miris njihov zavede,
razum mi se zaključa
...a to nije dobro!
Nikada ne sluti
na dobro,
kad nežne reči prekrije
opojni miris
požude....


...
 
Lepo
29050abfaeb5d10fd34ef875660e32c2.gif
 
Super pesma. Samo što počinje sa " Moraš da"? Čak i lepo zvuči nije problem u poeziji, tu ti je sve na mestu poeteso:heart:.
Kombinacija reči " Moraš da" .:pop:i njena rođaka "Trebaš da" :pop2:ne obećava dobar ishod u budućnosti, na duge staze.:poludeo:
 
Poslednja izmena:
Zakasneli;bt158988:
Super pesma. Samo što počinje sa " Moraš da"? Čak i lepo zvuči nije problem u poeziji, tu ti je sve na mestu poeteso:heart:.
Kombinacija reči " Moraš da" .:pop:i njena rođaka "Trebaš da" :pop2:ne obećava dobar ishod u budućnosti, na duge staze.:poludeo:

:eek:

Kad mi ti uputiš komentar,Zakasneli...tri dana posle ne mogu da se oporavim od tvojih misli..:zcepanje:

"Moraš da",moglo je i da se napiše kao "Trebaš da" -kažeš ti,a evo šta kažem ja.:manikir:
Moglo je da se napiše i kao "Bilo bi neophodno"...ili "Zar nije potrebno"....ili "Da li misliš da treba"..ili "Kako bi bilo da"...ili..."Verovatno da treba"..ili "Bilo bi poželjno"...(mogu još u ovom pravcu,ne poznaješ moju elokventnost koja se graniči sa logorejom...:malav:..:lol:

Inače,ništa sa sigurnošću ne obećava dobar ishod na duge staze,moj Zakasneli.
Život ne daje nikakve garancije.:sad2:

Zbog "poetese",hajde da te na kraju i poljubim (opet sa inkriminišućim otiskom plameno crvenog ruža)....:flert:

:kiss:
 
coviax1;bt158999:
Kad se zaneseš...:D
Sjajno!:heart:

Kad god se zanesem,izgubim ravnotežu i padnem,rečni alasu..:rida:
To mi se uvek obije o glavu,jer ne umem da se dočekam na noge.:lol:
Uvek se dočekam na srce,zato sam tu gde i jesam..:aha:

Ono što me spašava u takvim "nezgodama",jeste moja neverovatna moć regeneracije-
odmah ustajem i nastavljam dalje...:flert:

Covi......:heart:


...
 
Poslednja izmena:

Back
Top