Quantcast

Open IPTV

igorbgd

Zainteresovan član
Poruka
452
Očajan net??? Ja koristim telekom ADSL već dve godine i prezadovoljan sam. Bio sam na SBB-u nije loš ali se svaki čas nešto kvari, popravljaju... Smorilo me... Sezam sam koristio par meseci i razočaran sam. Ne mogu da verujem da neko može da daje tako očajnu uslugu... Protok je očajan, varira i nikad nije full... Sa Telekomom nemam nikakvih problema. Net radi odlično i svega 3-5 puta ukupno za dve godine se desilo da ostanem bez neta na najduže par sati...

Sorry za off, ali morao sam da kažem svoje mišljenje...

Gazda-Sofronije

Aktivan član
Poruka
1.496
Adsl nikada ne moze da se meri sa kablovskim,tako da o tome da pricamo mozemo danima,svako ima neke svoje,ali po meni adsl ne moze da izvuce ono sto izvlaci kablovski net,naravno govorim o sbb-u :) Imam ga vise od 3 godine i stvarno sam prezadovoljan.A sto se tice kvara ne znam kako,ali kod mene mozda su 2 puta prekidali rad radi nekih popravki.

sanja v

Zainteresovan član
Poruka
491
Znaci niko nema pojma o ovoj tv? Ne znam kkao je to pokusaj da nadoknade, kad je tako nesto dostupno u svetu odavno...Secam se da je jos u seriji Seks i grad Miranda programirala njen TIVO da joj snima neku seriju ili film...i da sam bila :eek: I eto sad moze i kod nas da se koristi...Samo je pitanje koji kanali mogu da se koriste...
P.S. sta mislite da li je to bolje tehnicki od Digi-ja Total tv-a...?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.